Шахраї виманили у тернополянина 10 000 гривень

Автор:     Опубліковано: 26 Травня 2016 о 18:51    812 переглядів

Ще один випадок шахрайства зареєстрували тернопільські правоохоронці. Днями 90-річний тернополянин віддав у руки злочинців 10 000 гривень.

МИРОН ШЕРЕМЕТА, слідчий Тернопільського відділу поліції:

«На його стаціонарний телефон подзвонив невідомий чоловік і повідомив, що його внук знаходиться в відділі поліції, проте не уточнив в якому, мотивуючи тим, що вчинив ДТП, з метою вирішення питання про не притягнення до кримінальної відповідальності необхідно заплатити певну суму грошових коштів».

За деякий час шахрай особисто прийшов по гроші, проте пенсіонер його не запам’ятав. У поліцію звернувся внук потерпілого.

ІВАН ВАСИЛЬОВИЧ, потерпілий:

«На скамейке я його посадив і тут він сидів. Ну, він сидів, а я поки уже трошки найшов грошей, які по 100 рублів – в сторону, по 50 рублів – в сторону, а по 200 рублів одкладував. По-моєму там одна 50-ка була лишня, я її в сторону одложив, а ті 8 штук, ото кажу якраз тобі буде 10 000. І йому вручив. Він устав тихенько, нічо не сказав і вийшов, тільки сказав: «Закрийте двері за мною».

У подібних ситуаціях, правоохоронці просять тернополян  обов’язково перевіряти інформацію і не передавати грошей незнайомцям. Крім того, про подібні шахрайські схеми  варто розповісти родичам.

МИРОН ШЕРЕМЕТА, слідчий Тернопільського відділу поліції:

«Необхідно для початку подзвонити рідним-близьким, уточнити по ситуації чи дійсно ваші родичі попали в неприємні ситуації, після чого повідомити на гарячу лінію 102, для того, щоб унеможливлювати дії даних невідомих осіб, які вчиняють подібні правопорушення».

 

залишіть коментар