Тернопільська футбольна команда не здобула додаткових очок у грі із сумчанами

Автор:     Опубліковано: 12 Травня 2016 о 18:50    184 переглядів

У турнірній таблиці Першої Ліги ФК «Тернопіль» та ФК «Суми», з невеликою різницею в очках, знаходяться поряд. Тернополяни-вболівальники не просто надіялися на перемогу, а запевняли – по-іншому й бути не може.

ВОЛОДИМИР, вболівальник

«Тільки наш ФК «Тернопіль. – Думаєте виграє? – Тільки так! 3:1- ФК «Тернопіль».

ІВАН, вболівальник

«2:0, 2:0 на користь нашої команди».

ЮРІЙ, вболівальник

«Я думаю, що железно, має виграти ФК «Тернопіль». – А з яким рахунком?- Ну я думаю, з відривом десь два гола, десь так. – А гості заб’ють? –  Не думаю».

Однак вже на шостій хвилині протистояння гості з кутового удару забивають у ворота господарів. Тернополяни зразу ж провели кілька спроб відігратися, однак голкіпер сумчан не дав змоги потрапити м’ячу у сітку. Головний тренер ФК «Суми» запевнив, гра була важкою і напруженою.

ЮРІЙ ЯРОШЕНКО, головний тренер ФК «Суми»

«В этом матче надо было проявить действительно максимум терпения, постараться нейтрализовать, сильные  сторонни команды соперника это: верховые передачи и подборы. Ну, частично, наверно, в первом тайме мы получше в этом плане выглядели, во втором много, вообщем-то, уступили единоборств».

Зі стартом другого тайму гра залишилася за господарями поля. Тернопільська команда провела кілька гострих атак, однак жодна із них не була результативною.

ЮРІЙ ЯРОШЕНКО, головний тренер ФК «Суми»

 «Плюс, наверно, хозяевам, где-то в конце, не повезло. У них две позиции ударные были: один раз, вобщем-то Шевчук мимо мяча  промазал, ну и второй мяч пролетел в сантиметрах мимо наших ворот».

  Боролись команди до останньої секунди. Вже в додатковий час ФК «Тернопіль» знову спробував зрівняти рахунок, однак безуспішно.

АНАТОЛІЙ НАЗАРЕНКО, тренер ФК «Тернопіль»

«Тут ще, як ви знаєте, надія вмирає останньою. Я думаю, що будемо ще все робити можливе в тих, ті останні ігри нормально провести, не завалити. І ставимо максимально – 12 очок. 32 ще може бути прохідних. Тут ще нічого такого. Так, що коли вже буде безнадьога, тоді вже будемо казати, що всьо. Тут ще руки ніхто не опускає. Дальше бачите команда трошки… мала моменти, треба  забивати».

Аби вибороти додаткові бали і залишитися у Першій Лізі у тернопільської команди є ще 4 гри. Вже цієї неділі ФК «Тернопіль» зустрінеться у протистоянні з краматорським «Авангардом».

залишіть коментар