Тернопільська студентська футбольна команда представлятиме Україну у Європі

Автор:     Опубліковано: 24 Травня 2016 о 19:00    510 переглядів

У ТНПУ імені Володимира Гнатюка сьогодні вітали «золотого» призера 15-го чемпіонату України з футболу серед вищих навчальних закладів, ним стала команда ФК «Тернопіль-Педуніверситет».

Фінал ХV-го чемпіонату України з футболу серед вищих навчальних закладів відбувся у місті Ірпінь, Київської області. У протистоянні тернополяни зійшлися із місцевою командою. Долю поєдинку вирішували серією пенальті, де команда ФК «Тернопіль-Педуніверситет» стала кращою.

ВОЛОДИМИР КРАВЕЦЬ, ректор ТНПУ  ім. В. Гнатюка

«Премію, яку я обіцяв, у розмірі подвійної стипендії. Наказ відповідний є, у кожному конверті 1312 гривень. Дозвольте вручити вам ці матеріальні ресурси».

Окрім того, Володимир Кравець зазначив, вже невдовзі футболісти отримають змогу тренуватися на оновленому футбольному полі.

 АРТУР ДОРІ, футболіст ФК «Тернопіль-Педуніверситет»

«Подякувати за те, що в нас в університеті є оновлене футбольне поле, хоч воно ще не дуже в ідеальному стані. Але ми надіємося, що ми до того підемо. І також стало дуже обідно те, що коли нас привезли на півфінальну гру і ми грали на штучному, адже в нас у області немає штучного поля, трохи якось обідно стало, і ми якось розгубилися».

Привітали команду не лише представники ректорату педагогічного університету, але й керівництво міської ради та обласної федерації футболу.

 ВОЛОДИМИР МАРИНОВСЬКИЙ, голова Тернопільської обласної Федерації футболу

«Я вірю, що найближчий час ви зробите, що в університеті буде своє нормальне футбольне поле. Влада міста буде робити разом з Федерацією все для того, щоб би було штучне поле в місті і, можливо, буде більше штучних площадок 42 на 22, для того, щоб тренувалися».

 СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Якщо брати про історію, то напевно варто згадати, що ви вже мали подібні трофеї, завдяки тим трофеям, завдяки вашій грі, саме на ваші основі був створений футбольний клуб «Тернопіль». Впевнений, що в Хорватії зможете достойно виступити. Ми очікуємо від вас гідних призів, гідних перемог і розуміємо, що ситуація не є проста, але можу гарантувати, що я і міська рада долучиться до того, щоб організувати вас і відправити для того, щоб ви могли благополучно поїхати і гарно виступити».

Нагадаємо, футбольна команда педагогічного університету двічі брала участь у європейських змаганнях, у 2009 та 2010-му роках, і в обох випадках поверталася на Батьківщину з медалями.

 ВАСИЛЬ ІВЕГЕШ, головний тренер ФК «Тернопіль-Педуніверситет»

«Попали у фінал чемпіонату Європи, і у Вроцлаві, де було 16 команд і дійсно ми досягнули там успіху і стали чемпіонами. На другий рік ми попали знову на чемпіонат Європи, у Варшаві ми були треті. Це говорить про те, що наша команда на протязі 10-ти років є самою стабільною у студентські лізі. Де зараз завоювали путівку, путівка, яка з 12 по 19 число, це буде у Хорватії, у Загребі, фінальна частина, там 16 команд збирається».

Гравці ФК «Тернопіль-Педуніверситет» обіцяють на досягнутому не зупиняться і гідно представлять Україну на студентському чемпіонаті Європи у Хорватії.

 

залишіть коментар