Тернопільські перевізники вимагають перегляду тарифу

Автор:     Опубліковано: 25 Травня 2016 о 19:11    435 переглядів

Переглянути тариф на перевезення пасажирів у громадському транспорті вимагають тернопільські перевізники. З цим вони звернулися у міську раду, під час засідання виконавчого комітету. Аргументують таку необхідність підвищенням цін та потребою проводити ремонт маршруток.  Вартість проїзду, яку називають – 3 гривні 50 копійок.

ІГОР МЕДИНСЬКИЙ, начальник міського управління транспорту, комунікацій та зв’язку:

«Є доручення створити комісію, щоб в склад комісії увійшли депутати, податкова інспекція і інші контролюючі служби, в тому числі, і управління транспорту, управління економіки, для того, щоби провести рейди по автобусах, оцінити об’єктивність поданої інформації перевізниками в своїх розрахунках. І, відповідно, тоді буде реагування виконавчого комітету на ці їхні клопотання, які сьогодні вони вносили».  

Разом з тим, вважає Ігор Мединський, треба визнати, що деякі проблеми таки є, зокрема, перевізникам держава заборгувала кошти за пільгове перевезення пасажирів.

ІГОР МЕДИНСЬКИЙ, начальник міського управління транспорту, комунікацій та зв’язку:

«Якщо взяти станом на 1 травня, електротранспорту заборгували більше 10 мільйонів гривень. Якщо по автоперевізниках – в межах 4 мільйонів гривень. Зрозуміло, що це є велетенські суми, що від них перевізник, так як є недоплата за пільгового пасажира, трохи несе збитки. І зрозуміло, що, напевно, по цих причинах і ці підстави викликали те, що вони змушені були сьогодні йти на виконком і озвучувати свої проблеми».

Крім того, 25 травня на засіданні виконавчого комітету внесли деякі зміни до затвердженого раніше договору із перевізниками. Відтепер учасники АТО їздитимуть у маршрутках міста безкоштовно у необмеженій кількості, а школярі користуватимуться пільгами не лише у навчальні дні, а й у вихідні.

залишіть коментар