Тернопільські військові рекордсмени повернулися із зони АТО

Автор:     Опубліковано: 25 Травня 2016 о 19:25    356 переглядів

Ось так, в актовій залі військової частини відбувається репетиція нових українських рекордсменів. Оркестр 44 окремої артилерійської бригади, який нещодавно виконав державний гімн на глибині майже 300 метрів, у соляній шахті міста Соледар, що на Донеччині, повернувся із зони АТО.

Начальник оркестру-військовий диригент Тарас Когут зізнається, ідея встановлення рекорду виникла спонтанно.

ТАРАС КОГУТ, начальник оркестру-військовий диригент 44 артбригади:

«Наші хлопці поїхали туди на екскурсію, в цю шахту і вернулись звідти, розказали, що там є така шахта, бо ми самі навіть не знали, що вона там така є і тут така ідея виникла – а ще там ми не грали. Спочатку задум був просто дати там концерт, але потім виник задум там встановити рекорд для підняття нашого, так би мовити, морального, бойового духу. Для того, щоб затвердити, укріпити, що Донбас – це Україна, ми вирішили виконати там в шахті державний гімн України».

Після встановлення рекорду, військові музиканти у шахті зіграли концерт. Тарас Когут розповідає, інструменти, на такій глибині, звучать незвично.

ТАРАС КОГУТ, начальник оркестру-військовий диригент 44 артбригади:

«Справа в тому, що приміщення получається замкнуте і довжина цих тунелів шахти близько чотирьох кілометрів, висота стелі до тридцяти метрів, там, саме в тому приміщенні, де ми грали. Як для глядачів,  для слухачів, акустика там дуже хороша, вони все прекрасно чують, але виконувати там музичні твори дуже важко, тому що, ти практично, коли граєш, ти практично нічого не чуєш. Я от, коли диригував оркестром, я чув майже загальний гул».

Та попри усі труднощі, встановити рекорд та підняти бойовий дух тернопільським військовим музикантам все ж вдалося.

 

 

залишіть коментар