Тернопільські водограї нерідко страждають через вандалів

Автор:     Опубліковано: 30 Травня 2016 о 20:30    555 переглядів

Фонтани тішать око тернополянам та гостям міста. Однак не всі, кажуть у «Тернопільводоканалі», цю красу цінують. Нерідко люди – свідомо чи ненароком, шкодять водограям.

ВАСИЛЬ ДИЧКО, в. о. начальника каналізаційно-насосних станцій КП «Тернопільводоканал»:

«Пошкодження електропроводки та освітлення – це є одне з головних пошкоджень і проблем, з якими ми стикаємось. Друге – це є пошкодження форсунок. Особлива увага – це є біля поштамту «Кульбаба» так званий фонтан, і в парку «Топільче».   

Такі пошкодження, каже Василь Дичко, щороку виявляють десятками. Відтак, у «Тернопільводоканалі» просять запам’ятати так зване правило «трьох «не». Перше – не смітити. Фонтан – не урна, а відтак, там не місце для пляшок, трави, землі, забутих іграшок тощо. Друге «не» – також просте:

 НАТАЛЯ ЧОРНА, прес-секретар КП «Тернопільводоканал»:

«Не купатися, тому що фонтан – не басейн. Ви можете пошкодити як елементи фонтану, так і пошкодити, власне, самих себе. Тому роздягатися, прати речі чи ще щось в фонтанах не можна, це суворо забороняється».

Останнє з правила «трьох «не» – не ламати. Адже ремонт фонтану, кажуть водоканалівці, доволі клопіткий, а елементи – дороговартісні.

залишіть коментар