Тернополяни на кілька тижнів залишаться без гарячої води

Автор:     Опубліковано: 12 Травня 2016 о 18:52    363 переглядів

Без гарячої води на кілька тижнів залишаться мешканці Тернополя, принаймні ті, які отримують її централізовано. Традиційно для теплої пори, котельні міста приводитимуть до ладу, в зв’язку з чим їхню роботу почергово зупинятимуть.

ВІТАЛІЙ ГРУБЕНЮК, начальник виробничо-технічного відділу КП «Тернопільміськтеплокомуненерго»:

«В період зупинок буде проводитися гідравлічне випробування теплових мереж. Після цього гідравлічного випробування виявиться, чи теплова мережа придатна до подальшої експлуатації, чи необхідно виконати якісь ремонтні роботи. Після виконання ремонтних робіт ми далі будемо надавати послуги з гарячого водопостачання нашим споживачам».

Відповідно до складеного на підприємстві графіку, деякі котельні припинять роботу вже з 23 травня.

ВІТАЛІЙ ГРУБЕНЮК, начальник виробничо-технічного відділу КП «Тернопільміськтеплокомуненерго»:

«З 23.05 по 24.06 будуть зупинені котельні за адресами: вул. Галицька, 40; Лозовецька, 3а; Транспорта, 7б; Тролейбусна, 7б; Лесі Українки; котельня Київська, 3с і котельна Курбаса, 3а. Тобто, споживачі від цих котелень з 23.05 послуги з гарячого водопостачання отримувати не будуть».

Це ж стосується котельні на Лемківській, 23. Також з 23 травня, але по 6 червня не працюватиме котельня на Тролейбусній, 14. З 30 травня по 4 липня без гарячої води залишаться будинки, які обслуговують котельні на вулицях Дружби, 9а та Просвіти, 9. І з 18 липня по 22 серпня не працюватимуть котельні на Чернівецькій, 25а; Шкільній, 5; провулку Цегельному 1а; бульварі Данила Галицького, 4а; а також – на Івана Франка, 16;  Живова, 12; Новий Світ, 36 а; Глиняній, 25; Бригадній, 46 б та Степана Бандери, 47в. До слова, графік припинення подачі гарячої води тернополяни можуть знайти на сайті міської ради.

 

залишіть коментар