Тернополяни у весняно-літній період платитимуть за полив присадибних ділянок

Автор:     Опубліковано: 27 Травня 2016 о 19:00    859 переглядів

Розмір плати за полив присадибних ділянок визначають в залежності від площі території та кількості недощових днів. Однак, стосується це виключно абонентів приватного сектору, які не встановили лічильників.

РУСЛАН БУРМАС – начальник відділу розрахунків населення КП «Тернопільводоканал»:

«Вони проводяться починаючи з квітня місяця по серпень місяць. Нарахування проводяться тільки у недощові дні. Кожного місяця наше підприємство отримує довідку з гідрометеоцентру і згідно неї, за недощові дні проводяться такі нарахування. Тобто, щоб абоненти не думали, що це за кожний день проводиться нарахування. А тільки за недощові дні».

Для прикладу, власники присадибної ділянки у 150 метрів квадратних, за місяць мають додатково заплатити близько 20 гривень. Якщо ж абоненти свою ділянку не поливають або вважають, що не використовують так багато води, як нарахували у платіжці, то у водоканалі радять звернутися до них для уточнення даних. А також встановити індивідуальні лічильники. Тоді користувачі сплачуватимуть виключно за ту кількість води, яку спожили. Вартість найдешевшого лічильника близько двохсот гривень.

РУСЛАН БУРМАС – начальник відділу розрахунків населення КП «Тернопільводоканал»:

«Абонент зекономить не тільки на зменшенні розміру плати пов’язаної з поливом присадибної ділянки, якщо він її не поливає чи поливає в меншій мірі, ніж проводиться нарахування. А також на нарахування в цілому за водопостачання та водовідведення. Тому, що абонентам, які не мають лічильника нарахування проводяться і за використану воду для особистих потреб, санітарно-гігієнічних, питтєвих і так далі».

 

залишіть коментар