У Борщеві попрощалися із волонтером Володимиром Яворським

Автор:     Опубліковано: 16 Травня 2016 о 19:01    286 переглядів

На Тернопільщині попрощалися із волонтером, підприємцем, депутатом Борщівської міської ради Володимиром Яворським. Ті, хто знав його особисто, розповідають: кожен його день був присвячений служінню людям та Україні. Володимир Яворський був учасником Революції Гідності, згодом, після початку бойових дій на Сході як волонтер об’їздив чи не усю передову, був у «гарячих точках». Втім, неочікувана смерть застала його вдома.

ОЛЕГ СИРОТЮК, голова обласної організації ВО «Свобода»:

«Володимир Яворський був нашим побратимом, він назавжди залишиться нашим побратимом. Людина, яку знали усі в Борщеві, яку знали всі в районі. Людина, яка за три роки нашої російсько-української війни змогла зорганізувати допомогу Сходу. Фактично, усі воїни Борщівщини мають йому, напевно, і своїми життями. Завдяки йому кожен воїн мав бронежилет, мав захист, мав форму».    

БОГДАН ТКАЧ, старший сержант 6 окремого мотопіхотного батальйону:

«Люба допомога, люба просьба, любі речі, які потрібно було для вояків – від самого найменшого, від продуктів, до забезпечення бронежилетами, амуніцією, ну і все абсолютно, все він допомагав. Ви знаєте, які є проблеми для демобілізованих, для учасників АТО, з різними питаннями. Ця людина – він взагалі, він був настільки прямолінійний і з вираженим почуттям справедливості, який пробивав всі стіни, не так для себе, як для всіх хлопців, всіх абсолютно. Це є велика втрата». 

В останню путь Володимира Яворського проводжали сотні людей. Згадують його як чуйну, щиру, віддану своїй справі людину.

ТЕТЯНА ІВАНЮК, однопартійка Володимира Яворського:

«Відповідальний, чесний. Знаєте, всі якості найкращі, які могли би бути тільки в людини, в чоловіка, в політичного, громадського діяча, то вони в ньому були. Він, напевно, один з району, який найбільше поміг всім нашим хлопцям. Ви самі можете побачити, скільки хлопців зараз прийшло. І всі вони прийшли не тому, що так треба, а тому, що відчули дійсно, що повинні підтримати сімю і повинні віддати належну шану йому».

Помер Володимир Яворський на 49 році життя. Без чоловіка та батька залишилися дружина та дві доньки.

ВАСИЛЬ КОНЬКО, керівник волонтерської групи «Схід та Захід єдині»:

«Ця людина зробила для фронту, для України дуже багато. В нього були плани на майбутнє ще зробити набагато більше. Але, я кажу, що йдуть кращі. Ця людина дуже щира, віддавався до останнього, своє здоров’я, свої сили, свій час, відриваючи від рідних, від сім’ї. Я з ним пересікався в 2014-2015 році. Був впевнений, що ця людина прикриє спину, розумієте?»     

Телеканал ІНТБ висловлює щирі співчуття рідним та близьким Володимира Яворського.

 

залишіть коментар