У Кременці до смерті забили громадського активіста

Автор:     Опубліковано: 27 Травня 2016 о 19:00    772 переглядів

Віталій Ващенко – депутат Кременецької міської ради, член громадської організації «Народна рада» та громадський активіст в ніч на 27-ме травня помер у лікарні. Попередній діагноз медиків – «забійні рани голови, гематоми». За інформацією правоохоронців, вчора, близько 23-ї години, двоє невідомих побили його поблизу будинку, де той мешкав.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ – т.в.о. начальника Головного управління Національної поліції в Тернопільській області:

 «Повідомлення було від лікарів, поліцейські виїхали зразу ж в лікувальний заклад. На жаль, поспілкуватися з Віталієм ми не змогли, тому що йому надавали допомогу лікарі. Він був в стані, коли в нього були сильні больові відчуття, і він, ну, скажем, так. Був не в собі трошки. На жаль, від отриманих травм в 2-й годині ночі Віталій Ващенко помер».

За фактом нанесення тяжких тілесних ушкоджень, які спричинили смерть потерпілого, розпочали кримінальне провадження.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ – т.в.о. начальника Головного управління Національної поліції в Тернопільській області:

«Перша версія і, напевно, буде основна – його громадська, можливо, політична діяльність. Тому як злочинці його не обікрали, при ньому залишилися кошти, залишилися цінні речі, наскільки відомо, ноутбук, і пограбування ми відкидаємо. Хоча і версію пограбування десь, як вторинно будемо розглядати і перевіряти».

Правоохоронці шукають осіб, які нанесли громадському активісту смертельні травми. Та просять допомоги усіх, кому відомі обставини злочину. Звертайтесь на лінію 102 або за телефонами, які ви бачите на екрані.

(03546) 2-22-45, 067-471-66-23.

Віталію Ващенко було усього 48 років. Без батька залишилось двоє дітей. Через вбивство відомого активіста у Кременці оголошено дводенний траур.

залишіть коментар