У тернопільських парках запрацювали атракціони

Автор:     Опубліковано: 6 Травня 2016 о 19:00    1 875 переглядів

Традиційно, після проходження технічного огляду, у нашому місті розпочали свою роботу улюбленці як дітей, так і дорослих –атракціони. Більшість каруселей у Тернополі встановили ще у 80-х роках. Та попри свій солідний вік, атракціони відповідають усім нормам безпеки, запевняють працівники парків.

 ГАЛИНА ГЛАДИНЮК, завідувач парку «Національного відродження»:

«В нашому парку розміщено 9 атракціонів: «Веселі гірки», «Грибочок», «Ромашка», «Дитячі машинки», є «Клоун», «Колесо огляду», «Юнга», «Берізка» і «Сюрприз». Всі атракціони пройшли технічний огляд і справні для відвідування».

Ціни квитків  на атракціони цьогоріч не зросли, як і минулого року у парку «Національного відродження», їхня  вартість становить від 7 до 14 гривень.

ГАЛИНА ГЛАДИНЮК, завідувач парку «Національного відродження»:

«Атракціони відкриті цілий тиждень і робочий графік в святкові дні з 11 до 9 вечора, а в робочі дні з 12 до 8».

У «Топільче» каруселі також запрацювали, їх дещо менше ніж у парку «Національного відродження», але і тут працівники запевняють всі вони готові приймати відвідувачів.

 ЮРІЙ БОЙКО, завідувач парку «Топільче»:

« У нас є 7 атракціонів.  Ще стареньких, бо вони ще з тих часів давніх, з 83-6-9 років, але ще всі в надійному стані, бо ми щорічно проходимо з експортного центру переосвідчення їх, нам перевіряють і дають допуск щорічно до праці. Атракціони надійні ще, залізо ще витримує конкретно».

Окрім вже звичних тернополянам: «Берізки», «Карнавалу», «Човників», «Залізниці», «Автодрому», «Сонечка» та «Дзвіночка», у парк «Топільче» цьогоріч придбали новий атракціон для наймолодших відвідувачів  – так званий тепловіз «Гусеничку», розповідає Юрій Бойко.

До слова, працівники тернопільських парків запевняють, якщо сприятиме погода, робота атракціонів продовжиться до середини осені.

 

залишіть коментар