У Тернопіль з концертом приїде переможниця Євробачення

Автор:     Опубліковано: 16 Травня 2016 о 18:57    256 переглядів

Переможниця Євробачення-2016 Джамала приїде у Тернопіль в рамках всеукраїнського туру «Шлях додому». Організатори очікують аншлаг, адже квитків уже немає.

Перемогу на Євробаченні-2016 здобула представниця України – Джамала.  Тернопіль стане першими містом, у якому співачка виступить після конкурсу.

 МАР’ЯНА ФЕНИК, кореспондент

«20 травня в палаці культури «Березіль» виступить цьогорічна переможниця Євробачення – Джамала. Це перший концерт співачки у Тернополі і перший виступ на Батьківщині після фіналу «Євробачення – 2016». До концерту кілька днів, а скільки ж залишилося квитків?»

Квитки у Тернополі можна було придбати у касах палацу культури «Березіль» та в ЦУМі. Проте це зробити вам вже навряд чи  вдасться.

«Жодного. – Ого.  А ось ці жовті …? – Заброньовані. – За скільки бронь знімається? – Три дня. – А яка ціна квитків, до речі? – Ціна була від сотні до чотирьохсот».

Хоча деякі квитки продавали дорожче. До прикладу, на сайтах їх придбати можна було від 150-ти до 550-ти гривень. Наразі продані майже всі квитки, близько 80 –  заброньовані.

 ЮРІЙ ГАВРИЛЮК, організатор концерту Джамали у Тернополі (телефом)

«Ажіотаж був, зрозуміло, з моменту, як тільки її оголосили переможницею. Просто бронювання на сайті там просто вибухнуло, всі масово почали бронювати».

У свою чергу, Юрій Гаврилюк сподівається, концерт відбудеться  без непорозумінь та казусів. І тернополяни проявлять гостинність до співачки, яка виборола перемогу для України.

залишіть коментар

ІНТБ

Потрібно бачити!