У Тернополі обрали «СтудМіс»

Автор:     Опубліковано: 25 Травня 2016 о 19:10    260 переглядів

У Тернополі 14 красунь боролися за корону «СтудМіс Тернополя». Усі вони – переможниці університетських етапів конкурсу, які раніше відбулися у чотирьох тернопільських вишах – економічному, педагогічному, технічному та медичному.

СЕРГІЙ ГУБАРЄВ, координатор конкурсу краси «СтудМіс України» в Тернопільській області:

«В кожному університеті представляють Перша і Друга віце-міс, переможниця і глядацьких симпатій. Інколи глядацьких симпатій і переможниця співпадають. Дівчина, яка буде представляти Тернопільську область, має мати в собі дві краси: зовнішню і внутрішню, і гармонійно їх поєднувати. Тому що людина, яка не має якогось внутрішнього стержня, внутрішньої краси, як на мене, це людина неповноцінна в такому плані. Але в нас дівчата всі повністю гармонійні, харизматичні, з талантами, відповідно, кожна претендує на корону, і навіть визначити переможницю мені особисто важко. Тому що дівчата дуже-дуже сильні». 

Під час конкурсу дівчата мірялися як красою, так і інтелектом. Вони проявляли кмітливість, відповідаючи на різні питання, дефілювали у джинсовому одязі, блискучих золотистих платтях, а також, за традицією, у купальниках та вечірніх сукнях. Оцінювали судді і таланти дівчат – відповідні відео, які підготували учасниці, члени журі переглянули ще до конкурсу.

СЕРГІЙ ГУБАРЄВ, координатор конкурсу краси «СтудМіс України» в Тернопільській області:

«В нас є люди різних сфер, різних напрямків, відповідно, які більш до модельного бізнесу прив’язані, до фешну, які пов’язані більш з мистецтвом, з діяльністю. Є представники міської влади, є представники від області відповідно. Люди з дуже різних сфер, але, в принципі, кожен має якусь свою компетенцію».

Окрім того, розважали гостей свята піснями, жартами та розіграшами. У підсумку, титул «СтудМіс Тернополя 2016» отримала студентка Тернопільського національного економічного університету Василина Слебедюк.  Переможниця розповідає: це не перший конкурс, в якому вона взяла участь. Окрім перемоги у своєму університеті, цьогоріч на конкурсі «Міс Тернопіль» дівчина стала Першою Віце-міс. Каже, і надалі планує продовжити працювати у цій сфері.

ВАСИЛИНА СЛЕБЕДЮК, переможниця конкурсу «СтудМіс Тернополя»:

«Насправді, я дуже довго вже йшла до цього, я зараз неймовірно щаслива, що всі мої зусилля не пройшли дарма. Я дякую усім, хто мене підтримував, мені це дійсно дуже допомагало. І я надалі буду готуватися, щоб гідно представити Тернопіль на конкурсі «СтудМіс України – 2016».      

Дата проведення Всеукраїнського етапу конкурсу стане відома згодом.

 

 

залишіть коментар