У Тернополі покажуть «Смішні гроші» Рея Куні

Автор:     Опубліковано: 31 Травня 2016 о 18:49    1 018 переглядів

Гроші, кримінал, сім’я і все це в стилі поп-арт – у Тернопільському драмтеатрі готуються до прем’єри вистави «Смішні гроші». Це детективна комедія, яка розповідає про середньостатистичного офісного працівника, на якого несподівано «звалився» великий фінансовий подарунок долі.

ВЯЧЕСЛАВ ЖИЛА, режисер-постановник:

«Ми от прагнемо чогось казкового і коли цей сюрприз падає нам на голову, як ми себе поводимо, коли щось з нами відбувається?! Гадаю всіх потішимо, всіх заберемо в атмосферу європейської країни, так як, ми європейці, і принесемо дуже багато приємних і смішних хвилин, щоб люди трошки розслабились».

Гострий сюжет з елементами детективу, поєднав у собі смішні ситуації та несподівані обставини. Це дещо іронічний та веселий погляд на людину з її слабкостями, надіями та пошуками щастя.

Андрій Малінович – один із головних героїв п’єси, розповідає, грати у такому жанрі – нелегко.

АНДРІЙ МАЛІНОВИЧ, виконує роль Генрі Перкінса:

«В певний період часу, невеличкий, який дається,скажімо, декілька секунд, у тебе є чотири емоції, вісімнадцять подій і сорок вісім оцінок на це все і це все має бути дуже швидко, бо комедія це жанр, який грається швидко і голосно».

Побачити «Смішні гроші» у Тернопільському драмтеатрі, по-іншому подивитись на меркантильний світ  та подумати над справжніми  життєвими цінностями, можна буде 4,5,8,9,12,26 червня та на закритті театрального сезону, 3 липня.

 

 

 

залишіть коментар