У Тернополі роблять пішохідні переходи безпечнішими

Автор:     Опубліковано: 6 Травня 2016 о 19:00    639 переглядів

 

Додатковим освітленням пішохідних переходів у Тернополі займаються уже кілька років. Це роблять для того, щоб вони були безпечнішими. Водії з досвідом кажуть, сьогодні проблеми ще є,  однак, це стосується лише окремих ділянок.

 ВІТАЛІК, таксист

«Відносно в Тернополі з дорогами більш-менш нормально, є там деякі проблемні дороги, це вулиця Бродівська, вулиця Текстильна, об’їзні дороги, які частково освітлюються або там навіть, мало освітлюються. Сама і дорога погана, і вихід пішоходів».

 ІГОР, таксист

«Знаю так переважно зараз освітлюють так. Ну небезпечні там переходи, то в нас де?, На Злуках, там вулиця Злуки, що небезпечні там є. Ну переважно там, де знаєте, де немає зебри, воно всюди не освітлюється нормально. Є знак – немає зебри. Так само на Текстильні вулиці там».

Що стосується Текстильної, то  комунальники запланували цю проблему вирішити вже до кінця серпня. Проте є місця, де встановлення додаткового освітлення, потребуватиме  більше часу та коштів.

АНДРІЙ ДРОЗДОВСЬКИЙ, заступник начальника управління, начальник відділу інженерно-транспортної інфраструктури  міського управління ЖКГ

 «Є такі місця, які, скажемо, не облаштовані, ні стойками, ні стійками, ні, скажемо, електроживленням. Для того треба також і витрачати більш значні кошти».

До слова, лампи встановлюють спеціальні, які дадуть змогу водіям заздалегідь побачити «зебру». Зокрема, зазначають комунальники, першочергово облаштують переходи на небезпечних ділянках і там, де найінтенсивніший рух. До кінця року у місті планують освітлити  тридцять два об’єкти. На це виділили півмільйона гривень.

АНДРІЙ ДРОЗДОВСЬКИЙ, заступник начальника управління, начальник відділу інженерно-транспортної інфраструктури  міського управління ЖКГ

 «Лучаківського на Дружбі, Дружба, 9 – ресторан «Пекін», перехід, Шептицького –  вулиця Живова, знову ж таки, «Збруч», Текстильна  «Центр зайнятості», Микулинецька, Купчинського, Корольова, Володимира Великого, Леся Курсаба, Тарнавського, Лесі Українки».

Освітлять переходи також на вулицях Острозького, Кривоноса, Миру, Вояків дивізії «Галичина»,  Крушельницької, Шпитальна, Котляревського та Руська.

залишіть коментар