У Тернополі відбудуться дитячі змагання з великого тенісу

Автор:     Опубліковано: 26 Травня 2016 о 18:49    1 139 переглядів

Юні вихованці тенісних секцій чи не з усієї західної України  зберуться у нашому місті, аби позмагатися за першість у великому тенісі. У Тернополі такий турнір відбудеться вдруге, зазначає заступник голови Федерації тенісу України в Тернопільській області Остап Гевко.

ОСТАП ГЕВКО, заступник голови Федерації тенісу України в Тернопільській області:

«Подали заявку на участь дітки з Луцька, з Хмельницького, з Івано-Франківська, з Рівного приїжджають, тобто з тих обласних центрів, де теніс вже давно розвинутий і де проходять серйозні змагання і дуже приємно, що люди відгукнулись на наші змагання, приїдуть. Змагання обіцяють бути представницькими».

В порівнянні із змаганнями у 2014-му, цьогоріч Тернопіль представлятиме значно більше дітей,  розповідає Остап Гевко, близько 80-ти юних тенісистів. Наразі, спортсмени активно готуються і кожен претендує на перемогу.

МІШЕЛЬ ЛОБОТЕНКО, тенісистка:

«Ну це як спорт і мені він подобається. – Що ти хочеш досягнути в тенісі? Чого ти прагнеш, на який вийти рівень?- На високий. – Що ти для цього робиш? – Кожен день, майже, займаюсь, ходжу на тренування, стараюся».

Восьмирічна Юліанка Шило, займається цим видом спорту з п’яти років. Участь у подібному заході братиме вдруге. Дівчинка розповідає, хоч на попередньому турнірі у Луцьку  перемогу не здобула, сподівається отримати першість вдома.

ЮЛІАННА ШИЛО, тенісистка:

« – Що для тебе є теніс? – Теніс для мене – це все. Якщо займаєшся спортом буде хороша фізична форма і спорт виховує характер і волю. – На кого ти рівняєшся в тенісі? Чого хочеш досягнути? – Я рівняюсь на Серену Вільямс і поки що я хочу гарно навчитися грати теніс, а коли виросту, я хочу стати чемпіонкою».

До слова, відвідати дитячі змагання з великого тенісу усі охочі зможуть цими вихідними, завітавши на корти Тернопільського педуніверситету.

залишіть коментар