У Тернополі висаджують квітники

Автор:     Опубліковано: 13 Травня 2016 о 21:30    401 переглядів

Щороку комунальники розробляють «Паспорт квітників», де чітко зазначено території та типи рослин, які там повинні рости. Начальник відділу благоустрою та екології міського управління ЖКГ зазначає, цього року тернополян тішитимуть дворівневі квітники, асиметричні клумби, мобільне озеленення.

 ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, начальник відділу благоустрою та екології міського управління ЖКГ:

«Чим цікаве мобільне озеленення, що його можна постійно міняти, якщо, наприклад, сьогодні вони стоять в ряд, завтра можна поставити їх «ялинкою» і ще,  людина, яка наприклад, приходить по вулиці Валовій, от сьогодні, цілий тиждень вона йде, вона бачить стоять ялинки в ряд, чи туйки в ряд, через якийсь період бачить, а вони вже зміщені. Підсвідомо це на людину впливає і вона відчуває, що влада дбає за неї».

Цьогоріч комунальники оновили квітник біля пам’ятника Данилу Галицькому, що на Майдані Волі.

 ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, начальник відділу благоустрою та екології міського управління ЖКГ:

«Там, зараз, пересадили повністю рослини, там були висаджені ялівець козацький, туйки, ми їх пересадили поруч, а там будуть  відповідні висаджені квіти».

Продовжать цього року і вертикально озеленювати місто. Розміщуватимуть спеціальні контейнери з квітами на стовпах, каже Олег Соколовський. І додає, хотілося б, щоб тернополяни активніше прикрашати рослинами свої балкони.

ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, начальник відділу благоустрою та екології міського управління ЖКГ:

«Багато є балконів, ми би навіть оголосили конкурс на кращий квітник на балконах. Ясно, що ми свою роботу зробимо, але на балконах людей ми не маємо права висаджувати квіти. Тому, якби люди взялися за свої балкони і висаджували квіти – це було би дуже серйозне доповнення до озеленення нашого міста».

Усі квітники міста  планують засадити до кінця місяця. Загалом  на озеленення і  догляд за рослинами та деревами у Тернополі виділили  3 мільйони гривень, розповідає Олег Соколовський.

залишіть коментар