У Тернополі знову буде конкурс у патрульну поліцію

Автор:     Опубліковано: 27 Травня 2016 о 19:00    769 переглядів

Ще один конкурс на відбір у патрульну поліцію України можуть оголосити вже протягом місяця. Про це днями заявив Міністр внутрішніх справ – Арсен Аваков. Начальник ж Управління патрульної поліції Тернополя розповів, у нашій області поліцейських також добиратимуть, проте не для роботи по місту.

ВОЛОДИМИР СТРУК, начальник УПП у м. Тернопіль:

«Зараз в місті Тернополі достатньо особового складу для обслуговування території міста Тернополя. Планується, звичайно, добір патрульних, які будуть обслуговувати дороги Тернопільської області. Це буде по такому принципу, як за кордоном є «Highway Police», тобто це буде суто правила дорожнього руху, патрулювати дороги міжнародного та державного значення».

Конкурс, який проходитимуть кандидати в поліцію, буде таким же, як і минулого разу. Приблизна кількість патрульних, яких планують набрати для такої роботи в нашому місті – близько 140-ка осіб. Проте це не означає, що вони працюватимуть лише на дорогах.

ВОЛОДИМИР СТРУК , начальник УПП у м. Тернопіль:

«Перший конкурс – це є тести на логіку, далі йде фізпідготовка, військово-лікарська комісія, після того психологічні тести і потім співбесіда – останній етап відбору. Частково людей, які виявлять бажання працювати на обласних дорогах – будуть переводити на дороги, з нового набору, можливо, люди захочуть працювати в місті – будуть працювати в місті. Це вже буде по факту з людьми конкретно вирішуватися».

У зв’язку із збільшенням штату патрульних, планують збільшити і кількість транспортних засобів.

ВОЛОДИМИР СТРУК , начальник УПП у м. Тернопіль:

«В Тернополі ми вже працюємо над тим. Ми вже привезли декілька автомобілів, це – Hyundai Sonata, будем розвивати, забирати поступово своїми силами декілька доріг, чекаємо наказу від Нацполіції, щоб ми вже приймали ці дороги, стаціонарні пости, потім будем добирати людей, щоб зарити абсолютно всі дороги області».

Володимир Струк каже, судячи з попереднього досвіду, то відбір і навчання нових патрульних може тривати близько півроку.

залишіть коментар