У зону АТО із Тернополя передадуть КАМАЗ

Автор:     Опубліковано: 13 Травня 2016 о 22:12    214 переглядів

У зону АТО для батальйону «Збруч» із Тернополя передадуть КАМАЗ.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Ми маєм часті звернення про ремонт тої чи іншої техніки, тому було визначено єдине підприємство в Тернополі – це КП «Тернопільелектротранс», якому доручено проводити ремонт всіх транспортних засобів наших збройних формувань, це і артилерійської бригади, це і батальйону «Збруч», це і інших військових формувань, які беруть участь в захисті нашої країни. Я думаю, що цей відремонтований військовий камаз, ця техніка, яку ми придбали це буде добрим подарунком від імені всіх тернополян для наших бійців батальйону «Збруч» з нагоди 2-ї річниці від створення батальйону «Збруч».

Ця вантажівка тривалий час була нерухомою на території військової частини на Бродівській. Ті, хто долучився до її ремонту кажуть, зусиль пішло чимало.

ПЕТРО ОЛІЙНИК, механік, приватний підприємець:

«Ми тут, в тролейбуснім парку в боксі, 2 дні, 3 дні давав Андрій Павлович такі великі дуйки, гріли, щоб її відморозити і ми потом почали робити її капремонт. Машина ця, ми мусіли її буксирувати. Вона була, виведений мотор зі строя, всьо позамерзало, всі патрубки повністю, мотор, всьо ми міняли, радіатори. Вона не могла їхати, тому що вона була, блок розморожений. Ми її повністю робили капремонт мотора, того всього решта».

ЮРІЙ КОРХ, військовослужбовець:

«Машина буде знаходитися в зоні АТО, буде виконувати функцію забезпечення життєдіяльності підрозділів, тому що такого транспорту на даний момент дуже бракує».

Загалом на відновлення КАМАЗу витратили 100 тисяч гривень.

залишіть коментар