Українці з кількох країн гратимуть у футбол на Тернопільщині

Автор:     Опубліковано: 17 Травня 2016 о 19:07    606 переглядів

Українці з Білорусі, Молдови, Іспанії та Румунії вже цього тижня ганятимуть м’яча на Тернопільщині. Чемпіонат світу з футболу серед українських діаспорних команд цьогоріч відбудеться вже вп’яте.  Втім, на відміну від попередніх років, у 2016-му географію проведення матчів розширили.

ІГОР БОКІЙ, керівник організаційного комітету:

«Наші матчі, наші ігри будуть відбуватися і в Микулинцях, і в Скалаті, і в Великих Гаях, тобто, Тернопільський район. Безумовно, ми з великим задоволенням приїдемо і в Збараж, і в Бережани, і, як ви бачите, нас чекають скрізь, і з нами хочуть бачитися так само, як і ми, українці діаспори, хочемо бути практично у всіх більш-менш доступних куточках Тернопільської області».  

Натомість, перший і завершальний матчі Чемпіонату проведуть в обласному центрі.

МИКОЛА КРУТЬ, начальник міського управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту:

«Користуючись нагодою, запрошую тернополян, хто буде мати вільний час, завтра, о 10 годині, на урочисте відкриття і перший матч на центральний стадіон. І 21 числа, о 2 годині, в нас буде відбуватися фінал. Також запрошуємо всіх тернополян. Це субота, вихідний день, можна гарно провести час, подивитися на цікаву гру».

Також у цей же день, розповідає Микола Круть,  о 17 годині, на Співочому полі проведуть урочисту церемонію закриття чемпіонату та нагородження учасників змагань.

 

залишіть коментар