В обласному військкоматі чекають призовників та контрактників

Автор:     Опубліковано: 24 Травня 2016 о 19:00    751 переглядів

Весняний призов у розпалі. Частина військовозобов’язаних молодиків вже відправилась у Збройні сили України, дехто ще готується. А тим часом у військкоматі нагадують, повістки приходять всім чоловікам призовного віку, навіть якщо вони навчаються чи мають інші поважні причини відстрочки.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, військовий комісар Тернопільського обласного військового комісаріату:

«Планово іде, до будь-кого приходить повістка, ми так само планово уточнюєм дані, і ця людина, якщо він навчається – ніхто в нього диплом забирати не буде. Або, може, він не подав про те, що в нього відстрочка, так що абсолютно хай людина не лякається, приходить в військовий комісаріат – питання з’ясовується протягом години-2-х годин, і далі йде вчитись, і закінчувати свій навчальний заклад».

Якщо ж призовник ухиляється від служби в армії без вагомих на те підстав, то його чекають адміністративні стягнення та інші наслідки.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, військовий комісар Тернопільського обласного військового комісаріату:

«В першу чергу, нагадаю, що згідно всіх наших настановних документів, якщо, не дай Боже, буде таке питання, як ухилення від військової служби, то в подальшому, під час проведення спеціальної перевірки, яка здійснюється через військові комісаріати, громадяни не зможуть в подальшому займати відповідні державні, керівні або інші посади в органах державної влади, в органах місцевого самоврядування і таке інше».

Щодо військової служби за контрактом, то і тут вакансій на Тернопільщині не бракує.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, військовий комісар Тернопільського обласного військового комісаріату:

«Кухарі, ремонтники, медичні спеціальності, командири відділень, начальники сховищ, комірники, стрільці, номери обслуг, навідники, водії розвідники, зв’язківці, начальники складів, інструктори. Ну, музиканти, я вже наголошував аж 4 чоловіка».

Володимир Катинський запевняє, достойну оплату та перспективну роботу можна знайти, як в  батальйоні матеріального забезпечення, що знаходиться в Бережанах, так і в окремій артилерійській бригаді в Тернополі.

 

залишіть коментар