В Тернопільському районі – 22 декларанти-мільйонери

Автор:     Опубліковано: 27 Травня 2016 о 19:00    392 переглядів

Протягом 4 місяців, з 1 січня по 1 травня в Україні тривала деклараційна кампанія. За цей час свої декларації подали трохи менше 3 тисяч мешканців Тернополя та Тернопільського району, кажуть в об’єднаній державній податковій інспекції.

ВОЛОДИМИР ГУЗЕНКОВ, заступник начальника Тернопільської ОДПІ ГУ ДФС в області:

«2347 – це жителями міста Тернополя, і 549 – жителями Тернопільського району. З загальної кількості декларацій, 2896, 1575 декларацій подано громадянами, які були зобов’язані подати декларацію. Серед них найбільшу кількість, а це – 515 декларацій, подали громадяни, які у минулому році отримали дохід від здійснення продажу рухомого і нерухомого майна».

Також активно подавали декларації громадяни, які отримали у минулому році спадщину. Таких надійшло 477. Крім того, 21 мешканець обласного центру та 1 – Тернопільського району засвідчили у декларації, що їхні доходи сягнули більше мільйона гривень.

ВОЛОДИМИР ГУЗЕНКОВ, заступник начальника Тернопільської ОДПІ ГУ ДФС в області:

«Загальна сума задекларованих ними доходів становить 46 мільйонів гривень. Відповідно, ними буде сплачено до місцевого бюджету 2 мільйони 300 тисяч гривень податку».

Крім того, понад 30 осіб задекларували так звані іноземні доходи, ще більше 80 – прибутки від оренди нерухомого майна. Загалом, мешканці обласного центру та Тернопільського району задекларували 192 мільйони гривень доходів, з яких нараховано 8 мільйонів 600 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб та півтора мільйона військового збору. В Тернопільській об’єднаній державній податковій інспекції зазначають: цьогоріч є позитивна динаміка. Адже за підсумками 2015 року громадяни подали на 264 декларації більше, ніж попереднього.

 

 

залишіть коментар