З понеділка тернополянам розповідатимуть, як розпізнати справжню любов

Автор:     Опубліковано: 13 Травня 2016 о 22:00    188 переглядів

 

Аби привернути увагу до проблем сімей та важливості їх вирішення, Тернопіль вже вкотре став частиною міжнародного проекту Тиждень подружжя. В Україні його відзначатимуть вже вп’яте.

В Україні Тиждень подружжя вперше відбувся у 2011-му. Цьогоріч, вже традиційно з 15 до 22 травня, його відзначатимуть знову. Організатори розповідають, до цієї ініціативи долучилося чимало громадських діячів, психологів, організацій, релігійних спільнот, аби тернополяни мали можливість безкоштовно взяти участь у заходах.

МАРІЯ ХОМІВ, психотерапевт, голова ГО «Центр щасливого Батьківства та Материнства»

«Буде цікаво кожному, починаючи з школярів і закінчуючи парами, які багато років у шлюбі. Ми будемо ділитися власним досвідом, ми будемо ділитися чисельними напрацюваннями. Я, як психотерапевт, буду ділитися конкретними техніками, які можуть допомогти покращити свої сімейні стосунки».

В рамках Тижня подружжя у Тернополі проведуть майстер-класи, конкурси, фестивалі, ярмарок, парад сімей, лекції і консультації фахівців. Зокрема, вже з 15-ї години цієї неділі на Острівку кохання спікери читатимуть тематичні лекції.

ОЛЬГА ЗАРІШНЯК, організатор фестивалю сімейних цінностей «Zavtrafest»

«Фізик, дослідник Біблії, дуже цікава особистість – Андрій Стець. Його лекція буде на тему: «Любов – це …». Розповідатиме про різні вираження любові. Друга лекція буде від «Руху подружніх зустрічей». Дуже цікаво те, що то є практики, це є люди, які живуть у подружжі  і просто діляться своїм досвідом. Третя лекція буде від пані Марії Хомів, яка уже говорила, на тему: «SPA. Як спасти стосунки і зробити їх ще кращими». 

Ще одну лекцію присвятять духовності у подружньому житті, на цю тему з присутніми спілкуватиметься священик. Окрім Відкритого університету, в рамках «ЗАВТРА-фесту», запланували розваги для різних вікових категорій, особливу увагу приділили дітям і придумали насичену програму: бодіарт, чемпіонат з гри у класики, танцювальні майстер-класи.

ІВАН  МУДРИЙ, співорганізатор Тижня сім’ї у Тернополі

«У вівторок кінотеатр Довженка відкриє свої двері для безкоштовного перегляду фільму про сім’ю. У середу тернополяни мають можливість розмістити свої фотографії  на, так званій, сімейній сушці біля пам’ятника Франка, а також зробити безкоштовну фотографію своєї родини».

Завершити родинні заходи планують ходою файних сімей Файного міста. Хода пройде від парку Слави до парку Шевченка, де відбудеться Фестиваль сім’ї.

Більш детально ознайомитися з програмою заходів можна на сторінках проекту в соцмережах «Тиждень подружжя – Тернопіль».

залишіть коментар

ІНТБ

Потрібно бачити!