Без цензури. Християнська етика

Автор:     Опубліковано: 9 Червня 2016 о 13:32    866 переглядів

2 Comments

  • Люди, ви хоча б трохи цікавилися історією і роллю християнства у ній перш ніж починати щось про “християнську етику”. Тае немає ніякої етики, є лишень торгівля “вічним життям” за гроші.

  • Важко слухати “експертів”, котрі не оперують термінами навіть загального вжитку: христоцентрична держава, початок державності, і т. д. Хоч я ставлюсь позитивно до викладання християнської етики, однак фаховість бентежить, психологічний тиск на іновірців є, психологічне та духовне каліцтво є, адже альтернативи немає. Троє з тридцяти дітей повинні сидіти на предметі, який викладається з порушеннями (катехизація замість етики, побожні пісні замість ціннісних орієнтацій), і разом з тим калічаться, бо вдома є табу, заборона, інша культура та віра, а на уроці змушують порушувати це. Діти почуваються винятками, їх відштовхує дитячий колектив, а іноді й сам педагог робить їх несприйнятими іншими дітьми.
    Шкода, що ваші експерти є представниками в більшості однієї конфесії. Для такого ефіру потрібно кликати православних, греко- та римо-католиків, різні протестанські церкви, які є християнами і можуть викласти свою думку з цього приводу. В Тернополі є деяка негласна цензура тих, хто може викладати основи християнської етики, з цього прикро.

залишіть коментар

ІНТБ

Потрібно бачити!