Біля ТНЕУ «побудували» наметове містечко

Автор:     Опубліковано: 13 Червня 2016 о 19:04    339 переглядів

О восьмій ранку в суботу бійці АТО розклали наметове містечко біля центрального корпусу ТНЕУ. Мирну акцію протесту вони влаштували, щоб ректор університету скликав конференцію трудового колективу, який має прийняти рішення про виділення земельних ділянок учасникам АТО на вулиці Львівській.

РУЖЕНА ВОЛЯНСЬКА, голова правління ГО «Всеукраїнське громадське об’єднання учасників АТО Галичини»:

«Отримавши лист від листопада 2015 року, що міністерство освіти не заперечує, щодо виділення земельної ділянки, площею 84 га, для учасників АТО, котрі зараз є у віддані Тернопільського національного економічного університету для учасників АТО. Рішення остаточне, щодо виділення земельної ділянки, залишається за вченою радою ТНЕУ , проте до сьогоднішнього дня, як ми розуміємо, що з листопада 2015 року, сьогодні ми маємо вже червень 2016 року, вчена рада не збиралась, конференція трудового колективу теж не збиралась».

Керівництво вишу активісти просили вирішити це питання до 10 червня, зібравши конференцію трудового колективу. Оскільки відповіді не отримали, вдалися до більш радикальних дій.

УЛЯНА ЖДАНОВИЧ, мати мобілізованого бійця АТО:

«Як треба було призвати тих дітей захищати Батьківщину, їх призвали за 2 дні. Прийшов на роботу, вручили повістку, до вечора медогляд, через 2 дні забрали, а тепер ця вся ситуація тягнеться і тягнеться.  В міській раді весь час говорять, ТНЕУ нотаріально не завіряє передачу цієї землі».

Представники економічного університету в свою ж чергу запевняють, роблять усе, аби дане питання вирішити в рамках Закону.

МИКОЛА ШИНКАРИК, виконуючий обов’язки ректора ТНЕУ:

 «Це не наше питання взагалі. Вони прийшли до нас на вчену раду  в кінці вересня, ми погодили це питання, дальше є абсолютно законна процедура, ми не є власники цієї землі, ця земля знаходиться в нашому оперативному управління, все.  Йде юридична процедура, є Закон, хай все виконується, тай вперед».

О 12:00  до активістів приїхав ректор ТНЕУ Андрій Крисоватий. Він повідомив, коли відбудеться конференція трудового колективу і попросив активістів, припинити акцію та згорнути  наметове містечко.

АНДРІЙ КРИСОВАТИЙ,  ректор ТНЕУ:

«Перше питання буде поставлено, те, що ми з вами сьогодні узгодили, про земельне питання, а точніше про припинення користування земельною ділянкою 84 га, на користь вам, шановні учасники АТО, в межах діючого законодавства. 22 червня 2016 року о 14:30 розпочнеться конференція трудового колективу.  Я запрошую вас, ви можете бути присутніми, під час того, як буде розглядатись це питання і під час того, як буде голосування».

 РУЖЕНА ВОЛЯНСЬКА, голова правління ГО «Всеукраїнське громадське об’єднання учасників АТО Галичини»

«Ми віримо вам, це джентльменська йде угода, ми всі нормальні люди, ми збираємо наметове містечко, ми передзвонюємо до всіх наших колег, ми даємо відбій і 22 числа ми їм донесемо позицію, що ректор виконав, ТНЕУ виконав свої зобов’язання, ми дуже дякуємо за це».

 

залишіть коментар