Частина мешканців «Сонячного» отримають гарячу воду пізніше, ніж планувалось

Автор:     Опубліковано: 24 Червня 2016 о 20:18    466 переглядів

Ще майже на два тижні без гарячої води у домівках залишиться частина мешканців «Сонячного», яких обслуговує котельня на Київській, 3с. Відповідно до графіку, після планової зупинки цієї котельні для проведення ремонтних робіт на мережах, подачу мали відновити з 24 червня. Втім, кажуть комунальники, через велику кількість виявлених пошкоджень роботи побільшало.

СТЕПАН БОСАК, заступник головного інженера КП «Тернопільміськтеплокомуненерго»:

«Після гідравлічних випробувань мереж магістральних, на магістральних трубопроводах є значна кількість поривів. І, в основному, ці пориви виникли в тих місцях, практично, тяжко доступних місцях. Ті райони забудовані, велика кількість дерев. Нам на сьогоднішній день прийшлося 3 дерева терміново зрізати, бо вони ростуть безпосередньо на наших лотках тепломереж. Є ще друга проблема, це є трошки недоукомплектованість наших штатів».   

Завершити роботи мають намір до 7 липня. Повний перелік будинків, де поки що гарячої води не буде, всі охочі можуть знайти на сайті Тернопільської міської ради. В «Тернопільміськтеплокомуненерго» просять вибачення за тимчасовы незручності.

 

 

залишіть коментар