Дітям військових пропонують безкоштовний відпочинок у Європі

Автор:     Опубліковано: 8 Червня 2016 о 19:21    379 переглядів

Відпочинок для дітей, чиї батьки воюють на Сході, обласна влада організовує вже другий рік поспіль. В Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді пояснюють: метою такого проекту є підтримка родин наших захисників.

 ТЕТЯНА ЧЕТВЕРТАК, заступник директора обласного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

«В обласному Центрі соціальних служб для сімї, дітей та молоді сформований Реєстр дітей учасників Антитерористичної операції на Сході з наявними закордонними паспортами. Нині, в даній базі ми маємо 510 дітей уже. З тих 510 в нас 180 побувало в минулому році, це було 6 поїздок в країни Європи».

Поїздки є безкоштовними. Інколи вирішувати фінансові проблеми, зазначає Тетяна Четвертак, допомагають місцеві підприємці. Витрати ж закордоном беруть на себе іноземні партнери. Цьогоріч вже запланували дві поїздки.

 ТЕТЯНА ЧЕТВЕРТАК, заступник директора обласного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

«У Республіку Хорватія діти поїдуть з 18 по 30 червня. Сьогодні сформований список з 45-ти дітей. У супроводі їдуть досвідченні педагоги, лікарі, вчитель фізкультури. Поїздка планується у місто Загреб, столицю Республіки Хорватія. І буде детальний план екскурсій зроблений на 12 днів. Польща планується. Це поїздка у Варшаву з 5 по 19 липня».

Охочих відправити дітей на відпочинок у Європу просять звертатися в Центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за місцем проживання. Або у Тернопільський обласний центр за номером телефону: 22-03-95.

залишіть коментар