Діти учасників АТО поїхали на відпочинок у Хорватію

Автор:     Опубліковано: 21 Червня 2016 о 21:31    362 переглядів

На відпочинок у Хорватію поїхали цими вихідними діти учасників АТО з Тернопільщини. Близько двох тижнів вони проведуть на острові Хвар в Адріатичному морі. Загалом у групі – 45 дітей, яких супроводжують 5-ро дорослих – керівник, двоє вихователів, медик та вчитель фізвиховання.

ОЛЕНА МАГДІЙ, працівник обласного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді:

«Ми ставимо собі за мету, щоби кожна дитина учасника Антитерористичної операції поїхала, хоча б раз, відпочила за кордоном. І сьогодні ці дітки, які від’їжджають на Хорватію, вони ще не були ніде».  

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської облдержадміністрації:

«Хочу відзначити, що в минулому році ми відправили на оздоровлення за кордон більше як 200 дітей. Враховуючи, що в нас загальний список складає на сьогоднішній день 522 дітей учасників Антитерористичної операції, ми, в принципі, плануємо в цьому році цей список завершити».

І дорослі, і самі діти сподіваються – додому повернуться з найкращими враженнями.

ДАРИНА МАГДІЙ:

«В мене враження дуже радісні, тому що я ніколи не їхала за кордон, і хочу побачити світ побільше».

ТАРАС ШМИГЕЛЬСЬКИЙ:

«Хочу подякувати обласній адміністрації, хорватській стороні, всім спонсорам, які організовують цю поїздку. Що діти учасників бойових дій мають змогу поїхати, відпочити, трошечки подивитися на світ, познайомитися, нові знайомства – це все для дітей. Очікуємо на найкращі враження».  

ВЕРОНІКА СКОМОРОХОВА:

«Мій тато був уже 5 разів у зоні Антитерористичної операції. І тому я дуже рада, що мене запросили у цю поїздку. Я сподіваюся знайти багато нових друзів, побачити, як живуть люди за кордоном, і ще багато чого».  

До слова, цьогоріч – це перша поїздка дітей учасників АТО за кордон. Також вже сформували список для відпочинку у Польщі. Зі слів голови облдержадміністрації Степана Барни, є пропозиції також на оздоровлення дітей учасників АТО в Угорщині, Литві, Латвії та інших країнах.

 

залишіть коментар