Християнська етика залишиться у тернопільських школах

Автор:     Опубліковано: 8 Червня 2016 о 19:22    803 переглядів

Залишити урок християнської етики у школах. Таке рішення прийняв виконком Тернопільської міської ради. Нагадаємо, петицію «Про відокремлення освіти від релігії» підтримала необхідна, для її розгляду, кількість тернополян.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Враховуючи думку більшості громади прийнято рішення  про те, що відмовити в задоволення електронної петиції «Про відокремлення освіти від релігії» і підтвердити необхідність вивчення у загальноосвітніх навчальних закладах міста Тернополя предмету «Основи християнської етики».

У міській раді кажуть, петицію відхилили, бо кількість тернополян, які виступили проти цього звернення, в рази перевищує кількість тих, хто його підтримав.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Тут в цій папці зібрано більше 2600 листів по місту Тернополю, ще більше 32 тисяч є зібраних листів по Тернопільській області, це тільки частина роботи, тобто кількість листів буде постійно збільшуватись на підтримку, крім того пішли листи, я маю тільки один для прикладу, від окремих церков і релігійних громад, які просять зберегти цей предмет, не відміняти».

 Міський голова наголосив, хоч цей предмет і залишається у школах, він не є обов’язковим, а тому батьки самі можуть обирати, вивчати «Основи християнської етики» їхнім дітям чи ні.

 

залишіть коментар