Медиків Тернопільщини привітали із професійним святом

Автор:     Опубліковано: 17 Червня 2016 о 19:00    344 переглядів

Цієї неділі в Україні відзначатимуть День медичного працівника. З тим, що ця професія благородна та важлива, сперечатися, напевно, важко.

Одна з тих, для кого це свято є професійним – Ірина Мирончук.  Вже близько 20 років жінка дає знання майбутнім рятівникам людського життя.

ІРИНА МИРОНЧУК, заступник директора Чортківського державного медичного коледжу:

«Рішення таке прийшло вже давно, ще з дитячих років. Тому що я виростала в сім’ї медиків, і мені це подобалося. І, власне, так дитяча мрія моя здійснилася. А на сьогоднішній день сприяю тому, щоб мрії наших студентів також здійснялися. Професія медика – це жертовна професія. Для того, щоб себе втілити і бачити в цій професії, треба всього себе віддавати».   

Те, що професія медика – це його покликання, стверджує і завідувач поліклінічного підрозділу обласного перинатального центру Павло Кашуба.

ПАВЛО КАШУБА, зав. поліклінічного підрозділу обласного перинатального центру «Мати і дитина», репродуктолог обласного управління охорони здоров’я:

«Я ще з перших класів школи мріяв стати лікарем. Після того – медичне училище з відзнакою, медичний інститут, який я закінчив у 1987 році. І практично все своє життя, свідомо, я присвятив допомозі людям на медичній стезі, ниві».

З нагоди професійного свята медичних працівників Тернополя та області привітали представники місцевої влади.

ЛЕОНІД БИЦЮРА, заступник міського голови Тернополя:

«Так сталося, що день медика в цьому році співпадає зі святом Трійці. І це доволі знаково, бо в останні роки, коли Україна перебуває в драматичних подіях, суспільство переосмислює значення і цінність життя та здоров’я. І, власне, медики стають тими ангелами-хоронителями, оберегами і для наших воїнів, і для наших родин».

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської облдержадміністрації:

«Хочу відзначити, що наш 16-тисячний колектив тернопільської медицини – це приклад наслідування добрих традицій лікування людей, приклад патріотизму, який я сьогодні бачу і постійно спостерігаю з боку представників сфери медицини Тернопільської області. Понад 30 лікарів і сьогодні перебувають в зоні проведення Антитерористичної операції, і сьогодні здійснюють лікування наших хлопців, котрі перебувають на Сході, в умовах війни».

ВІКТОР ОВЧАРУК, голова Тернопільської обласної ради:

«Шановні друзі та колеги! Я, мабуть, можна сказати, не те що трошки хвилююся, я дуже хвилююся. Тому що я розумію, що це моя вотчина, яка мене виховувала. Я хочу вас щиро привітати, всіх лікарів, фельдшерів, медичних сестер, ветеранів охорони здоров’я з вашим професійним святом. І хочу подякувати за ваші чуйні серця, за те, що ви повертаєте здоров’я, повертаєте до життя». 

Телеканал ІНТБ приєднується до святкових вітань. Бажаємо медикам вдячних пацієнтів, а також – гідного визнання вашої нелегкої, але такої потрібної праці.

 

 

залишіть коментар