На Тернопільщині цьогоріч очікують близько 2 мільйонів прочан

Автор:     Опубліковано: 23 Червня 2016 о 20:01    720 переглядів

Близько 2 мільйонів релігійних туристів сподіваються побачити на Тернопільщині цього року. З них щонайменше 1 мільйон очікують у Марійському духовному центрі, що у селі Зарваниця.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської облдержадміністрації:

«Фактично, до 14 жовтня на території Тернопільської області будуть відбуватися в Зарваниці прощі. Відповідно, наш обов’язок, як представників органів державної влади, в сьогоднішніх умовах забезпечити порядок і безпеку перебування прочан на території Тернопільської області».  

Найбільша, Всеукраїнська проща у Зарваниці відбудеться у середині літа. 16 та 17 липня там готуються прийняти близько  200 тисяч людей.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської облдержадміністрації:

«Наше завдання – створити умови і нормальну комунікацію з органами державної влади і місцевого самоврядування на місцях, щоб їм надавалися умови по розміщенню біотуалетів, по розміщенню і нічлігу, в приміщеннях шкіл, інтернатів та інших приміщеннях, котрі можуть бути більш-менш пристосовані під можливість тимчасового перебування. І надзвичайно важливе – це питання безпеки. Безпеки харчування, безпеки пересування, безпеки надання послуг медичної сфери».

Ще один масштабний захід відбудеться у Зарваниці восени. З 19 по 21 вересня там перебуватимуть представники 20-ти європейських країн.

ВАСИЛІЙ СЕМЕНЮК, Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський (УГКЦ):

«Зарваниця належить до Асоціації відпустових місць Європи. Кожного року представники тих чудотворних місць з’їжджаються до якогось чудотворного місця, того року були в Угорщині, цього року випало  у нас в Україні, в Зарваниці. Вони приїдуть, будуть там три дні конференції. Вони відвідають Тернопіль, вони відвідають Заздрість. І свої враження про Зарваницю, про Україну вони приїдуть і будуть розказувати у своїх країнах».  

 

  • Чернівецька обл. Румуни чи Болгари з Греками і Серби Зарваницю не признаюсь.А якщо активісти героди-іроди в Почаїв влізуть то паломників сутєаво зменшиться на Тернопілі.Зарваниця була розпіарена німцями-австріяками для того щоб люди пішки босяком не ходити до Почаїва який був тоді у іншій Імперії.В планах їхніх було онімечення русинського населення.

залишіть коментар