На Тернопільщині затримали підозрюваного у подвійному вбивстві

Автор:     Опубліковано: 2 Червня 2016 о 18:51    423 переглядів

У ніч на 26 травня у селі Гончарівка Монастирського району тридцятиоднорічний чоловік вбив своїх дідуся та бабусю. З місця злочину не втікав і сам викликав поліцію.

 СЕРГІЙ КРЕТА, начальник сектору комунікації ГУНП в Тернопільській області

«Як вдалося встановити, по гарячих слідах, вбивство він скоїв перебуваючи в психологічно неврівноваженому стані. Як вдалося з’ясувати поліцейським, він перебував на обліку у лікаря-нарколога, який часто діагностував йому алкогольну залежність. Десь, власне, ця алкогольна залежність переросла в психічне захворювання».

Затриманий проживав зі старенькими в одній хаті. Правоохоронцям заявив, вчинив так, бо дід мав «чорну силу» і порушував його спокій.

 підозрюваний

«Він почав, злапав мене за руку. Я його повалив на землю і вчинив удари по шиї, два удари по шиї. І потім перейшов до ліжка і так же само і розправився із бабусею».

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею умисне вбивство двох людей. Чоловіку загрожує позбавлення волі до 15 років або довічне ув’язнення. Йому призначили психологічну експертизу, яка встановить адекватність дій під час скоєння злочину.

 

залишіть коментар