Неподалік бульвару Просвіти відкрили новий дитячий майданчик

Автор:     Опубліковано: 16 Червня 2016 о 19:00    953 переглядів

Новий дитячий майданчик неподалік бульвару Просвіти  відтепер тішитиме малечу чи не  з усіх навколишніх вулиць. Ремонтні роботи по його облаштуванню тривали близько двох місяців, розповідає міський голова Сергій Надал.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Це лише початок бульвару Просвіти, зроблена перша частина по вулиці Лучаківського, поряд з церквою, облаштовано дитячий майданчик, штучне покриття. Протягом, я думаю, максимум місяця-півтора будуть завершені роботи на всьому бульварі Просвіти, нижче буде встановлено ще один дитячий майданчик і також вуличні тренажери для заняття спортом.  Вартість цього об’єкту близько 1 млн. 300 тис. гривень, загалом вартість всього бульвару Просвіти зі всіма пішохідними ділянками, з вуличним освітленням, з зонами відпочинку в межах 3, 5 млн. гривень».

Також на дитячому об’єкті встановили і камери відеоспостереження. Тернополян просять бережно ставитися до гойдалок та інших об’єктів і пам’ятати, що це зроблено в першу чергу, для дітей.

 ЛІЛІЯ КРАВЧУК:

 «Дуже подобається, побільше б в нас таких в Тернополі, звичайно ще одного чекаємо, там скоро відкриття, з нетерпінням. Все подобається, в першу чергу – ось це таке застеляють, що дітки не б’ються, качельки подобаються, якраз для таких діток маленьких, бо завжди такі качельки ставлять, що просто неможливо. – Ще мені –  І тобі подобається? Скажи як тобі подобається? – Дуже подобається? (дитина)».

ОЛЬГА ЗЕЛЕНЮК:

 «Є куди вийти, з садочка ми йдемо, ми зупиняємося тут і приємно поспілкуватись діткам і нам приємно, все гарно, все відповідає, вже теперішній технології. Від колишніх наших, залізних качель  – це вже зовсім гарно зроблено для наших внучаток і діток».

АРТЕМ, ВЕРОНІКА, МІША:

« – Дітки, скажіть, будь ласка, подобається вам дитячий майданчик? – Так. –А чим саме подобається? – Каруселька і ще гірка – Подобається тобі дитячий майданчик? – Так. – А на яких качельках вже покатався? – Маленьких і великих».

ПАВЛО:

«Я памятаю, коли ми тут раніше були, ми грали футбол, тут взагалі була трава, погано. А зараз тут є все, качелі гарні, каруселі, горки, все для дітей і воно дуже гарно. Сюди більше приходять гратися, бо тут було ні душі колись».

До слова, такий же об’єкт планують облаштувати і на бульварі Петлюри, зазначив Сергій Надал.

залишіть коментар