Одночасно отримувати і пільги, і субсидії тепер тернополяни не зможуть

Автор:     Опубліковано: 23 Червня 2016 о 19:01    310 переглядів

В неопалювальний період тернополяни сплачують за комунальні послуги менше.  Через це, після відповідних перерахунків 7 тисяч сімей залишились без субсидій. Проте, кажуть в управлінні соціальної політики, восени із початком опалювального сезону, ці родини знову матимуть право на таку державну допомогу. Крім того, наразі тривають перерахунки субсидій сім’ям, у яких закінчився річний термін їхнього призначення, розповідає Володимир Сулима.

ВОЛОДИМИР СУЛИМА, начальник міського управління соціальної політики:

«Ці перерахунки ми здійснюємо в автоматичному режимі і перераховуємо субсидії на новий термін, згідно нового порядку, згідно змін, які введені з 1 травня. Новий термін це до завершення опалювального періоду, але не більше 12 місяців».

Також мешканцям міста, яким нараховують субсидії, необхідно пам’ятати, що при будь-яких змінах в соціальному статусі чи  кількості зареєстрованих осіб, необхідно протягом місяця повідомити про це в управління соціальної політики.

ВОЛОДИМИР СУЛИМА, начальник міського управління соціальної політики:

«Якщо відбулися певні зміни у цих сім’ях, то необхідно знову здати новий пакет документів, повторно, на призначення житлових субсидій, підкреслюю, це якщо субсидії призначені за рішенням комісії, ну в нас таких сімей не мало і не багато, десь приблизно біля 10 тисяч».

До слова, з 1 травня Кабінет Міністрів прийняв постанову, яка передбачає певні нововведення, щодо призначення житлових субсидій, серед них і те, що тепер сім’ї не зможуть отримувати одночасно і пільги, і субсидії.

ВОЛОДИМИР СУЛИМА, начальник міського управління соціальної політики:

 «Важливо те, що з 1 травня домогосподарства, які  скажемо, зекономили газ, зекономили тепло, раніше вони мали право ці кошти використовувати  в наступних розрахункових періодах, з 1 травня  ці кошти повертаються державі, зекономлені кошти, а для використання їх в наступному розрахунковому періоді, залишаються тільки в еквіваленті 100 кубометрів газу і 150 кіловат електричної енергії».

залишіть коментар