Представників молодіжних громадських організацій привітали з прийдешнім святом

Автор:     Опубліковано: 24 Червня 2016 о 20:19    417 переглядів

Активістів молодіжних громадських організацій  із Днем  молоді, який відзначатимемо вже невдовзі, привітав міський голова Тернополя Сергій Надал.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«В вашому лиці вітаю всю тернопільську молодь: і тих, хто тільки робить перші кроки в доросле життя, і тих, хто, не зважаючи на паспортні дані і на прожитий час вважає, що молодість – це стан душі, це філософія життя. Вітаю всіх вас зі святом. Потрібно відмітити, що українська молодь завжди була сама активна частина українського суспільства. Всі будь-які позитивні зміни робились в державі тільки завдяки молоді. Так було протягом усієї історії, так і в новітній історії».

Один з тих, хто приймав вітання – Тарас Кривецький. Протягом шести років він належить до Товариства українських студентів-католиків «Обнова». Два з них – головує. І хоч громадська діяльність, каже, потребує чимало часу та сил, ні про що не шкодує, адже впевнений – він на своєму місці.

ТАРАС КРИВЕЦЬКИЙ, голова товариства українських студентів-католиків «Обнова»:

«Поки я вчився ще в інституті, то було багато вільного часу. Одна добра людина запросила мене в цю організацію. Я спочатку просто ходив, приходив, мені подобалось. Там – гарні люди, цікаві, дуже такі всебічно розвинуті. Ну, я себе там знайшов, я побачив, що я можу там реалізовуватись. І це мене надихає і зараз там працювати, жертвувати своїм часом, деколи навіть – і своїми фінансами. Але я вважаю, що я роблю корисну справу, і я відчуваю, що я на своєму місці, там, де я потрібен своїй державі».  

Нагадаємо, День молоді в Україні відзначають щорічно в останню неділю червня.

залишіть коментар