Тернопіль попрощався із загиблими на Одещині

Автор:     Опубліковано: 16 Червня 2016 о 18:26    457 переглядів

Не лише 24-та школа, а й все місто в жалобі за загиблими на Одещині. Люди, які прийшли попрощатися із чудовим вчителем та просто хорошою людиною Михайлом Близнюком, не стримували сліз. Ті, хто його знали, кажуть, він був педагогом від Бога.

ОЛЕКСАНДР, вчився разом із Михайлом Близнюком:

«Товариський був, і так постійно зустрічалися час від часу по можливості з ним».

МИХАЙЛО, вчився разом із Михайлом Близнюком:

«Перший урок, який він провів, то був кращий, ніж той урок, що провів вчитель тої школи. Я з ним разом був на практиці, то бачив його перший урок».

ІГОР, вчився разом із Михайлом Близнюком:

«Взагалі, був щирий, добрий. Такий, світла людина. Навіть, тепер думаєш, як в нього ще можна було багато вчитися і скільки дітей він вивчив, що діти плачуть, жаліють за ним. Він переживав за кожну, за кожну дитину, та, що до нього ходила. Він її вів вже упродовж всього життя, він все знав, передзвонював, як, що, де ти пішла, куди ти плануєш далі?».

Попрощався Тернопіль і з Мартою Окаринською. На Живова, до будинку, де народилася дівчинка, провести її в останню путь, прийшли рідні, друзі, однокласники, вчителі та навіть ті, хто особисто її не знали.

 ЮЛІЯ, знайома Марти:

«Вона була хорошою, доброю, нікому нічого не робила злого, так залишиться»

Завуч школи мистецтв, яку відвідувала Марта пригадує, дівчинка була надзвичайно активною, талановитою та життєрадісною.

 ЛІЛІЯ РУДЕЦЬКА, завуч Тернопільської обласної профспілкової школи мистецтв

«Вона мала велике бажання щось творити, щось робити, вводити якісь нововведення, вона була активісткою. Велика гордість батькам, ця дитина з великою любовю завжди приходила усміхнена, просто не віриться, що зараз тої дитини не буде, не буде сидіти за мольбертом, яка не буде говорити «Доброго дня, вам». Вічна їй пам’ять».

Ще одного учня 24 школи Віталія Данчишина поховають в селі Ілавче Теребовлянського району завтра. Телеканал ІНТБ висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблих.

 

залишіть коментар