Тернопільська «швидка» здобула перемогу на всеукраїнських змаганнях

Автор:     Опубліковано: 2 Червня 2016 о 18:49    420 переглядів

Тернопільські медики вибороли першість у шостому всеукраїнському чемпіонаті бригад швидкої допомоги, який відбувся в Харкові. Цьогоріч Тернопільщину представили лікар Олександр Ляшко, фельдшери Василь Яськів та Наталія Панько, також водій Володимир Андрушків.

ОЛЕКСАНДР ЛЯШКО, лікар бригади швидкої допомоги обласного Центру екстреної меддопомоги та медицини катастроф:

 «Участь у змаганнях взяла 31 команда з України і плюс одна команда з Литви, за рахунок цього змагання числяться  як з міжнародною участю».

У перший день заходу відбулися наукова конференція та майстер-класи, де лікарів і фельдшерів швидкої допомоги навчали оперативно і правильно діяти в найрізноманітніших екстрених умовах, до прикладу, у разі терористичних атак і артобстрілу. Після чого перейшли до змагань. Загалом конкурсів було 9, розповідає Олександр Ляшко.

ОЛЕКСАНДР ЛЯШКО, лікар бригади швидкої допомоги обласного Центру екстреної меддопомоги та медицини катастроф:

 «Основний акцент робився на наданні допомоги пацієнтам з різного роду травматичними ураженнями, чи це були одиничні пацієнти, чи це були –  велика кількість потерпілих. Звичайно це все відбувалося на умовних потерпілих, роль яких відігравали студенти медичного університету. Крім того, були якісні манекени для демонстрації практичних навичок».

Десятим завданням став конкурс для водіїв «швидких». Вони мали пройти складний маршрут за максимально короткий час.

Тернополяни впорались на усіх конкурсних етапах найкраще. Відстала від лідерів, всього на кілька балів, команда харків’ян. Третє місце посіли медики з міста Суми.

 

залишіть коментар