Тернопільська влада разом із молоддю обговорила проблеми міста

Автор:     Опубліковано: 29 Червня 2016 о 19:17    586 переглядів

 

Неформальна зустріч із міською владою відбулася в рамках молодіжного проекту вільний простір «Без краваток», який ініціювали активісти напередодні Дня молоді.

ВЕРОНІКА ДЯКОВИЧ, молодіжний мер Тернополя

«Мета її налагодити діалог між молоддю і владою міста, також подолання таких бар’єрів. Бути молоді почутим, а владі міста теж донести молоді свої певні труднощі, думки. Тобто такий обмін думками. Для подальшої співпраці. Ми хотіли, щоб нас почули, ми почули, тобто такий діалог».

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Це просто відверте спілкування. Молоді люди говорять, які в них є проблеми, молоді люди говорять те, щоб вони хотіли у місті змінити. І тут просто чуєш інформацію напряму, а не так, як її подають ті чи інші представники міської ради».

Питань до керівника міста молоді люди підготували чимало.

МАР’ЯНА ГЕВКО, представник ГО «Молодіжний центр розвитку «МІСТ»

«Основні питання – це створення комунікаційного єдиного майданчика для молоді, так званого молодіжного центру, де б усі молоді люди мали можливість проводити заходи, приходити на ці заходи, спілкуватися, розвиватися. Було питання про інформаційний такий портал, як активісти громадські молодіжні можуть доносити інформацію до решти молоді про свої ж заходи».

Серед іншого, обговорювали проблеми соціально незахищеної молоді та можливі шляхи їх вирішення, спілкувались про дозвілля тернополян, розвиток інфраструктури міста.

МАР’ЯНА ГЕВКО, представник ГО «Молодіжний центр розвитку «МІСТ»

«Отримали відповіді кожен, хто хотів, що почути. Звичайно, є багато складних питань і суперечливих, на які немає однозначних відповідей, але я сподіваюся, що наша співпраця така тісна між владою і молоддю буде продовжуватися».

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Була пропозиція створення молодіжного центру, ця пропозиція підтримана. Є спільне бачення, як це має бути, тому зараз наразі будемо в цьому напрямку працювати, щоб перетворити колишній кінотеатр «Довженка» на такий вже сучасний молодіжний центр».

Обидві сторони зустрічі «Без краваток» запевняють, таке спілкування має бути частішим. Сергій Надал підкреслив, домовилися із молодіжними активістами такий захід зробити традиційним.

залишіть коментар