Тернопільські майстрині представили свої творіння на виставці-ярмарку

Автор:     Опубліковано: 13 Червня 2016 о 19:04    1 549 переглядів

Усі охочі мали змогу подивитись, придбати і навіть замовити хенд-мейд вироби. Виставка – ярмарок авторських товарів відбулась у нашому місті вперше. Організатори Олена Дейнека та Лілія Проць розповідають, хотіли дати можливість народним умільцям стати відомими.

ОЛЕНА ДЕЙНЕКА, співорганізатор виставки-ярмарку:

«Це мусить бути мода, йти в гості і нести не китайське, Бог знає яке, а нести своє українське. Свій, до свого, по своє – є таке прекрасне гасло».

ЛІЛІЯ ПРОЦЬ, співорганізатор виставки-ярмарку:

«Ми і соціальну сторону не забуваємо, в нас є майстри, які сидять вдома, люди з особливими потребами, вони теж роблять і вони не знають куди занести і як винести».

На ярмарку були представлені авторські роботи майстрів з різних куточків області.

ОЛЕНА ДЕЙНЕКА, співорганізатор виставки-ярмарку:

«Коли ми створили подію в Інтернеті, в соціальних мережах, в фейсбуці і почали поширювати, в нас фактично за півтора тижні, за тиждень часу, назбиралося 50 осіб, котрі захотіли виставлятися.  Така подія, вона повинна стати регулярною, тобто люди повинні знати, що вони мають підготуватися, винести все це, показати громаді».

Майстриня Ольга Білик представила на недільній виставці виготовлені власноруч  записники, іграшки, дитячі подушечки. Таке хобі у неї з’явилося ще у студентські роки. Зараз дівчина навіть розробила власний бренд, та мріє про відкриття магазину, де би усі охочі могли придбати ексклюзивні та якісні вироби хенд-мейд. Подібні мрії є і в інших майстрів.

ОЛЬГА БІЛИК, виготовляє хенд-мейд вироби:

«Про виставку дізналася з соціальних мереж, зокрема на фейсбуці, і чомусь так собі вирішила, що пора, показати ще іншим людям свої роботи. Дуже мені подобається це, так як я зараз в декреті, робити ці різні вироби,  можна виділити час і дійсно зайнятись чимось таким для душі».

ЛЮБА СЕНЬКІВСЬКА, майстер художньої вишивки:

«Всі роботи, які тут є виготовлені вручну, з любовю. Такі заходи потрібні, потрібні в першу чергу для майстрів, майстри завжди спілкуються один з одним, якісь всілякі витвори можна побачити, цікавого багато, атмосфера позитивна, люди, які довкола оточують, гості, як приходять – надихають».

ЯРИНА ЗАТОНСЬКА, працює з технікою декупаж:

«Зібралися майстри, в різних вони техніках працюють, просто ми навіть одне з одним познайомилися, подивилися як нас є багато. Мені подобається організація, все гарно, все так, як домовлялися».

ГАЛИНА ДРАЧУК, виготовляє домашні сири:

«Відкрила для себе такий мікро-всесвіт. Відкрила для себе молоко, як окрему субстанцію, яка живе своїм життям. Поки що я роблю бринзу, роблю адигейський  сир, осетинський зі спеціями, роблю різні канапкові маси, в кожну рецептуру намагаюсь вносити щось своє і закохалася в ці сири, почала тільки нещодавно цим займатися».

Представили на виставці-ярмарку і аюрведичний препарат, для відбілювання зубів. Яна Назаренко розповідає,  ідея створити такий препарат спала на думку, півтора роки тому, коли захотіла зробити свою посмішку білосніжною.

ЯНА НАЗАРЕНКО, виготовляє препарат для відбілювання зубів:

«Мої друзі стоматологи сказали, що механічна чистка є дуже шкідливою і вони, як мої друзі, такого мені не радять і забороняють таке робити, я півроку мучилась-мучилась, але подалась в «Аюрведу» – це такий спосіб, навіть мистецтво жити за допомогою різних природних препаратів і замовила різні порошки, яких немає в Україні (перебивка) через різні французькі сайти, почала змішувати це все, півроку користувалась сама, потім почали користуватись мої друзі і вийшов такий дуже хороший результат, який всім сподобався».

Наступний подібний захід запланували провести у Тернополі 26 червня, там хочуть представити  і кулінарні вироби.

 

 

залишіть коментар