Тернопільські надзвичайники створили відеоролики, які можуть врятувати життя

Автор:     Опубліковано: 7 Червня 2016 о 19:00    695 переглядів

Збереження природи, дотримання безпеки на воді, посилений нагляд за дітьми у період канікул та виявлення вибухонебезпечних предметів – на ці чотири теми тернопільські рятувальники створили соціальні відеоролики. Кажуть, таким способом хочуть нагадати громадянам прості правила, які можуть врятувати життя.

У 2016 на території області уже зафіксували майже півтисячі пожеж. У них загинули 17 осіб, стільки ж отримали травми. І хоч від вогню надзвичайникам вдалося врятувати більше 50-ти гектарів лісу, загоряння принесли чималі збитки.

ІРИНА КРУПА, помічник начальника Управління з питань зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю УДСНСУ в області:

«Вони погіршують якість ґрунтів, якість повітря, знищують ґрунтоутворюючі комахи і дрібних тварин. Шкода завдається великою».

Темою іншого ролика стало поводження із небезпечними знахідками. Цього року виявили та знешкодили більше трьох сотень  вибухонебезпечних предметів, з часів минулих воєн, розповідає головний надзвичайник області Віктор Маслей.

ВІКТОР МАСЛЕЙ, начальник Управління ДСНС України у Тернопільській області:

«Нажаль є випадки, коли громадяни, знаходячи вибухонебезпечні предмети Другої світової війни, намагаються їх реставрувати, розібрати, використати, зробити з них якісь сувеніри. Я би хотів звернутися до мешканців області з проханням, все-таки  при виявленні вибухонебезпечних предметів, повідомляти службу 101».

Ще один ролик зняли на тему безпеки на воді, яка особливо актуальна у літній період. У  2016 році на водоймах області уже загинуло 14 осіб, троє були травмовані, кажуть в управлінні. Часто  причиною трагедії є те, що людина перебуває в стані алкогольного сп’яніння.

Четвертий ролик, розповідають надзвичайники, присвятили малечі, адже в період літніх канікул, батькам варто пильно стежити за тим, як проводять час їхні діти.

 

залишіть коментар