Тернопільські правоохоронці закликають фотографувати цінні речі

Автор:     Опубліковано: 17 Червня 2016 о 19:00    358 переглядів

Майже щодня у поліцію звертаються люди із проханням знайти втрачені чи вкрадені речі. Проте не завжди їх повертають власнику, часто через те, що  майно не вдається ідентифікувати.

МИХАЙЛО ШМИГЛИК, начальник відділу Управління кримінальної поліції ГУНП в Тернопільській області:

«Від початку року на території Тернопільської області зафіксовано 614 крадіжок номерних речей. Це відеореєстратори, планшети, ноутбуки, велосипеди, інша побутова техніка».

Правоохоронці закликають тернополян фотографувати свої  цінні речі, зберігати документи до них  та запам’ятовувати особливі прикмети: подряпини, наклейки, замінені деталі.

РУСЛАН ГОЛОВІНСЬКИЙ, продавець-консультант:

«Кожна річ, апаратура, фотоапарат, планшет, ноутбук все мають серійний, всій особистий номер і модельку унікальну свою. Наприклад, в фотоапаратах, серійний номер і модель вказано на нижній стороні приладу, так само, як на самому фотоапараті, так само на об’єктиві є серійний номер, який прописаний.  Наклеєні є, деколи прописані зразу на корпусі, якщо наклеєні є, то наклейку не потрібно здирати».

СНХ: МИХАЙЛО ШМИГЛИК, начальник відділу Управління кримінальної поліції ГУНП в Тернопільській області:

«Крім того, що ви запишете номерну річ, було б добре її сфотографувати і зберігати в окремому місці. Це дасть можливість в подальшому, якщо не дай Боже, викрадуть таку річ, нам легше буде знайти її і повернути особі потерпілого, оскільки це буде доведено, що саме ця річ, належить їй».

Проте найкращий спосіб вберегтися від крадіжки, запевняють в Управлінні кримінальної поліції,  це не залишати цінні речі в автівках та в легкодоступних місцях.

 

залишіть коментар