Тернопільські випускники розповіли, чому зробили фотосесію у стилі жахів

Автор:     Опубліковано: 10 Червня 2016 о 19:00    894 переглядів

Доктор Зло, Фредді Крюгер, клоун з бензопилою, Леон кілер і це далеко не весь список персонажів із відомих голлівудських фільмів жахів та трилерів, які у своїй фотосесії втілили випускники 16-ї тернопільської школи.

ВІКТОР ЛЮСТЕЙ, випускник

«Це була спонтанна ідея, ми просто думали, яку би креативну ідею для нашого випускного альбому можна було б втілити і Роман Михайлович, чисто випадково сказав: «Давайте фільм жахів. Ну чо нє, це популярно і це частина поп-культури. Чому б це не втілити?» Ну і ми так подумали, буквально два дні і були всі персонажі на листку».

ТЕТЯНА ТИШ, випускниця

«Роман Михайлович спочатку сам налякався, того що він це сказав. Він каже: «Ви шо, ви шо, я ж жартую». Ну і от, що вийшло з того всього. Це щось нове, ніхто не знав, що з того вийде, але всім було цікаво».

З такою ідеєю погодилися всі одноголосно. Жартують, персонажів визначали за принципом, хто з ким асоціюється. Фотограф каже, поставив одну-єдину умову:

РОМАН САВКА, фотограф

«Якщо згідні батьки, то я зможу зняти це. Головне, щоб всі батьки, всі повністю були згідні: всі учні і всі батьки. Якщо хоч хтось один нє, то…»

Готувалися до зйомки ретельно, продумували костюми, грим, навіть робили власноруч атрибути, як от рукавичка Фредді Крюгера. Також переглядали фільми про персонажів, яких намагалися втілити, щоб, так би мовити, вжитися у роль.

 РОМАН САВКА, фотограф

«Я їм казав відкрити рот, ніби вони сміються так по злобному або навпаки там, трошки такої ніби злості набратися. Повністю щоб їм ввійти в роль. Але це такі актори, що їм практично нічого не треба було казати, вони все самі виконували ідеально».

Самі ж колишні школярі пояснюють, хотіли зробити щось оригінальне та жартівливе. Зазначають, це лише одна із частин фотоальбому. В іншій вони прикрашали новорічну ялинку, світлини сповнені різдвяним настроєм.

ТЕТЯНА ТИШ, випускниця

«Ошелешило те, що така реакція була бурхлива, бо для нас це було звичайна фотосесія, ми не думали, що вона підніме такий галас. Це привело нас в такий шок».

Випускники зізнаються, батьки хоч і не всі були в захваті, проте, ніхто не відмовляв від такого задуму.

ВАСИЛЬ ТИШ, батько випускниці

«Але ми коли побачили, що це праця пророблена і ця праця має бути належним чином оцінена. Ніхто не хотів якісь темні сили пропагувати. Це було зроблено все у дуже хорошому настрої і результат ви бачите».

НАТАЛІЯ ТИШ, мама випускниці

«Дідусь і бабуся якось сприйняли це абсолютно нормально, як артистів, як моделей».

Серед учнів – п’ятеро медалістів, більшість – учасники олімпіад різних рівнів. 11-А не розуміє негативних коментарів про їхню фотосесію в Інтернеті. Батьки розповідають, клас завжди вирізнявся своєю ініціативністю та креативністю.

 НАТАЛІЯ ЛЮСТЕЙ, мама випускника

«Дивує знаєте що. Дивує те, що в 2014 році також зробили відеороботу на підтримку збору коштів для амуніції для солдата, чомусь вона не визвала такого ажіотажу».

Випускники планують ще й літню фотосесію, кажуть зроблять її максимально позитивною та емоційною.

 

залишіть коментар