ТНЕУ відмовився від землі на Львівській на користь бійців АТО

Автор:     Опубліковано: 23 Червня 2016 о 22:01    525 переглядів

 

Під економічним університетом вкотре зібралися бійці АТО, однак цього разу це не пікет. Їх запросили на конференцію трудового колективу вишу.

РУЖЕНА ВОЛЯНСЬКА, голова правління ГО «Всеукраїнське громадське об’єднання учасників АТО Галичини»

«Багато людей це тих, які отримали вже земельні ділянки на вулиці Микулинецькій, але вони прийшли солідарно підтримати своїх колег котрі її не отримали і розраховують на земельні ділянки по вулиці Львівській, про яку зараз буде йти мова».

Чекають, що цього разу почують остаточний результат, якщо ж ні, то готові діяти рішуче, зазначає Ружена Волянська. Ректор ж ТНЕУ, у свою чергу, пояснив, їхній колектив не заперечував і не був проти передачі даної земельної ділянки бійцям АТО. Єдине чого вони хотіли, щоб це відбулося в рамках законодавства.

АНДРІЙ КРИСОВАТИЙ, ректор ТНЕУ

«Шановні колеги, звертаюся до вас, на основі звернення міського голови, на основі рішення майнового комітету Міністерства, про розгляд питання щодо припинення, щодо подальшого вирішення у встановленому Законом порядку процесу припинення права користування земельною ділянкою площею 84 га, що знаходиться в господарському відданні ТНЕУ та передачі її у комунальну власність для суспільних потреб територіальних громад міста Тернополя, а саме учасникам АТО».

За це рішення трудовий колектив ТНЕУ одноголосно проголосував «ЗА». Відповідно, понад 1300 бійців АТО, кажуть активісти, отримають земельні ділянки.

 МИХАЙЛО СОБЧАК, військовослужбовець, учасник бойових дій

«Я хочу звернутися до вас від імені учасників бойових дій, від учасників АТО. Дякуємо вам, дякуємо, що ви розумієте. Ці хлопці, що виконували свій обов’язок для того, щоби ви могли бути в безпеці тут, ви, ваші сини. Що вони заслуговують на повагу, пошану. Дякуємо за те, що ви пішли назустріч і прийняли цю постанову».

ВОЛОДИМИР СВИСТУН, військовослужбовець, учасник бойових дій

«Всі добре знаєте, там перемир’ям далеко не пахне. Вони не можуть представляти свої інтереси будучи там – тут. Тому від їхнього імені щиро кажу: дякую».

Громадські активісти запевняють, таким рішенням задоволенні, проте і надалі триматимуть це питання під контролем.

залишіть коментар