У нашому місті вдруге відбувся «Ternopil Holi Fest»

Автор:     Опубліковано: 21 Червня 2016 о 21:01    604 переглядів

У Тернополі молоді люди робили своє життя яскравішим – в прямому сенсі. В рамках «Галицької дефіляди» у нашому місті, цьогоріч – вже вдруге, відбувся «Ternopil Holi Fest».

ВЛАД:

«Покидались фарбою. Все круто, все чудово. Дуже гарна атмосфера. Я перший раз сьогодні на такому міроприємстві, скажемо так. Все дуже чудово, все дуже класно».

ЯНА:

«Нам дуже подобається тут. Тут неймовірна атмосфера. І дуже весело. Тут багато нових знайомств, нових людей, тут дуже цікаво і яскраво».

МІЛАНА:

«Враження дуже прикольні, можна потанцювати, пообсипатись фарбами, можна багато знайти нових друзів. Взагалі прикольно».   

Хоч острівець «Чайка», який знову став місцем проведення фестивалю, вкрився всіма барвами веселки ще до початку дійства, перший спільний «запуск» був патріотичним.  В небо полетіли сині та жовті фарби.

ТЕТЯНА СЕНДЕЦЬКА, організатор «Ternopil Holi Fest 2016»:

«Порадувало те, що прийшло багато дітвори, прийшло багато учасників. Ми бачимо на їхніх обличчях щасливі усмішки. Я думаю, що нам все вдалось».

Загалом, кажуть організатори, продали більше 100 кілограмів фарби.

ТЕТЯНА СЕНДЕЦЬКА, організатор «Ternopil Holi Fest 2016»:

«Ми запускали попередній продаж фарби за флаєрами. Один флаєр коштував 35 гривень. А сьогодні один пакетик фарби коштує 40 гривень. Це стограмовий пакетик фарби».

Попри те, що чимало учасників дійства обсипалися буквально з голови до ніг, організатори запевняють: шкоди від того – ніякої. Фарби відпираються від одягу та безпечні для здоров’я, адже складаються із натуральних компонентів.

 

 

залишіть коментар