У Тернопіль повернулися 20 військовослужбовців з зони АТО

Автор:     Опубліковано: 10 Червня 2016 о 19:00    456 переглядів

З зони АТО повернулися 20 військовослужбовців, які були на Сході протягом трьох місяців.

ІВАН БУГАЙ, начальник Тернопільського зонального відділу Військової служби правопорядку

«Ми сьогодні святкуємо трішки відтерміновану дату – 26 травня була 13-та річниця створення Тернопільського зонального відділу, оскільки ми виконуємо завдання в зоні АТО, тому якраз проводили ротацію: група виїжджала, група заїжджала, тому, на сьогоднішній день ми вирішили відзначити тих людей, які виконували завдання в зоні АТО».

Тернопільський зональний відділ з 2014-го року виконує завдання в зоні АТО. Обов’язок бійців – слідкувати за дотриманням правопорядку на лінії розмежування, у звільнених місцях.

 ВОЛОДИМИР СВИСТУН, молодший сержант Тернопільського зонального відділу Військової служби правопорядку 

«Також підтримання і допомога військово-цивільній адміністрації в наведенні порядку. Облаштуванні і поверненні громадян, які повертаються до себе до домівок, де вже локальні такі конфлікти втихлися».

Коли військові повертались у Тернопіль ситуація у Попасній, де вони перебували, каже молодший сержант Свистун, була відносно стабільною.

 ВОЛОДИМИР СВИСТУН, молодший сержант Тернопільського зонального відділу Військової служби правопорядку

«Ми намагалися і військовослужбовці, які були безпосередньо також на лінії розмежування, не піддаватися на провокації, тримали оборону, не давали ворожим розвідувально-диверсійним групам проходити і проводити диверсійні і злочинні дії по підриву миру серед населення, яке поверталося».

Володимир Свистун розповідає, тамтешнє населення наших військових сприймає, як захисників і ставиться доброзичливо.

залишіть коментар