У Тернополі буде сучасний лабораторно-діагностичний центр

Автор:     Опубліковано: 17 Червня 2016 о 19:00    504 переглядів

У Тернополі триває реконструкція радіологічного корпусу університетської лікарні. Після завершення усіх робіт там діятиме сучасний лабораторно-діагностичний центр.

ВОЛОДИМИР БОГАЙЧУК, начальник управління охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації:

«Це буде потужний діагностичний комплекс. Тобто, пацієнт зараз, в нас якраз обладнання розміщене по окремих корпусах. Все буде розміщене в цьому корпусі. Будуть проводитися, відповідно, діагностичні міроприємства, лабораторні обстеження. І пацієнт буде мати, виходячи якраз із цього закладу, буде мати всі необхідні діагностичні обстеження».   

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської облдержадміністрації:

«Це серйозний, масштабний проект, який має місце в Тернопільській обласній університетській лікарні, і буде покликаний здешевити, по-перше, послуги для хворих, щоб вони отримали належне лікування, діагностування за рахунок держави, а не за рахунок власних внесків».

Зі слів Степана Барни, цього року на реалізацію проекту мають намір спрямувати 19 з половиною мільйонів гривень. З них 10 мільйонів – кошти з Фонду регіонального розвитку. Ще 9 з половиною – з місцевого бюджету.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської облдержадміністрації:

«Одночасно хотів би відзначити, що з цієї суми майже 3 з половиною мільйони гривень будуть кошти, котрі будуть спрямовані на придбання сучасного діагностичного обладнання: ендоскопів і тому подібного, що дасть можливість діагностувати дуже складні захворювання, котрі мають місце в Україні».  

В облдержадміністрації сподіваються, що об’єкт буде введений в експлуатацію вже цього року.

 

 

залишіть коментар