У Тернополі мешканці сусідніх будинків не можуть поділити дорогу

Автор:     Опубліковано: 7 Червня 2016 о 19:00    904 переглядів

Мають землю, але закінчити будівництво – не можуть, пояснюють представники кооперативу «Степана Бандери», бо не мають під’їзду до території, дороги – перекрили.

ЛЮДМИЛА СЕРКІЗ, член правління кооперативу «Степана Бандери»

«Прийшли, вкотре, попросити допомоги у міської влади, щоб нам розблокувати проїзд до нашого будівництва. Тому що заблокували зі всіх боків і ми самі не можемо дати ради. Тому що люди, які навпроти живуть нашого будівництва, з настроєням того, щоб нам не дати там проїзду».

Люди, розповідають, вже тиждень не можуть доставити будматеріали.

ЛЮДМИЛА СЕРКІЗ, член правління кооперативу «Степана Бандери»

«Підрядчик має простой, тому що ми не можемо йому доставити будівельні матеріали. Тобто, ще трошки і нас він також може лишити, і ми залишимося зовсім ні з чим. Міліція розводить руками, нам не можуть допомогти забрати ні трактора, ні бетонні блоки. Ми самі того також не можемо зробити, тому що кинулись на нас з пістолетом, погрожували нам: «Що ми вас перестріляємо. Ми вас запам’ятали. Ви тут ніколи не будете».

Людмила Серкіз каже, з вулиці Рєпіна по вулиці Вербицького – єдиний заїзд на територію будівництва, однак мешканці новобудови навпроти, його перекрили. Знайти компроміс і вирішити питання мирним шляхом наразі люди не можуть.

мешканка сусіднього будинку

«Є кусок території нашої, а то ваша, так, що вибачайте. То по плану. – При чому тут територія? Йде мова за дорогу! За проїзд! – То чого ж ви раніше не їздили сюдою? – Та раніше нас Щепановський обманув. 10 років. – Після того? – Другий прийшов обманув! Другий забрав гроші. – Слухайте! Я хочу спокою! Я тоже вклала гроші. Я не хочу тут смороду. Ту є діти. То ви себе розумієте, а тих людей, що тут живуть, то не розумієте».

Якщо досягнути компромісу не вдасться, представники кооперативу «Степана Бандери» обіцяють вдатись до радикальних дій.

залишіть коментар