У Тернополі шукають господинь, які найкраще печуть печиво

Автор:     Опубліковано: 8 Червня 2016 о 19:22    615 переглядів

В рамках проведення вже традиційної для Тернополя «Галицької дефіляди», усі охочі зможуть не лише скуштувати кулінарні шедеври, але й представити власні. На Зелені свята у парку Тараса Шевченка буде «зелений», «ситний» та «солодкий» дні, розповідає один із  організаторів  заходу Ігор Мамус. У неділю, 19 червня відбудеться конкурс присвячений відомій кулінарці, уродженці Тернопільщини Дарії Цвек. Професійні кондитери та домашні господині,  зможуть позмагатись у тому, чиє печиво найсмачніше.

 ІГОР МАМУС, співорганізатор «Галицької дефіляди»:

«Необхідно буде приготувати як мінімум кілограм печива і принести ось сюди в парк.  Комісія буде визначати краще печиво. Перший критерій – це смак і зовнішній вигляд печива і другий критерій – як сам виглядає стіл».

Прикрашати стіл конкурсанти можуть на власний розсуд. Тут все залежатиме лише від фантазії кулінарів, додає Ігор Мамус.

 ІГОР МАМУС, співорганізатор «Галицької дефіляди»:

«Хазяйка, яка спекла кілограм печива і прийшла на «Галицьку дефіляду» і накрила стіл, отримає 100 гривень. А саме головне і для чого ми збираємося – це виграти саме тисячу гривень, так що постарайтеся, підшукайте рецепт і будете переможцями свята».

Розпочнеться смачний конкурс о 14:00. Організатори просять врахувати місце проведення і температурні особливості, а тому закликають господинь приготувати сухе печиво, без кремів.

Усі охочі позмагатись у кулінарному конкурсі можуть подати заявки до 16 червня через Інтернет . Також за номером телефону, який ви бачите на екрані. Кількість учасників обмежена.

Усе печиво, яке принесуть тернополяни, після оголошення переможця, роздадуть гостям фестивалю.

 

залишіть коментар