У Тернополі транспортні зміни

Автор:     Опубліковано: 3 Червня 2016 о 21:05    370 переглядів

Відтепер містом курсує новий автобус під номером 21. Згідно з новою мережею, цей маршрут запустили з 1 червня. Він пролягає з вулиці Коновальця через залізничний вокзал до нового ринку, а також у зворотному напрямку від ринку, вулицею Острозького, Гоголя, через залізничний вокзал і знову ж таки на вулицю Коновальця, так звана нижня Канада.

ІГОР МЕДИНСЬКИЙ, начальник міського управління транспорту, комунікацій та зв’язку:

«Раніше курсував там 28 маршрут, він надзвичайно був довжелезний і фактично став через це і збитковим, і не виконував своїх функцій, Станом на сьогоднішній день, ми зробили цей маршрут наполовину коротшим, щоб інтенсивніше він рухався, а особливо в район «Канади», тобто на вулицю Коновальця, для того, щоб пасажирам було зручно і частіше в них був громадський пасажирський транспорт».

Ігор Мединський повідомляє, щодо 28 маршруту, то його змінили. Тепер він пролягає з вулиці Будного через Мазепи до ринку, в зворотному напрямку через Оболоня на «Дружбу». Окрім того містом почав їздити і 26 автобус. Він курсує через вулиці Будного, Лучаківського, Мазепи, залізничний вокзал і Поліську.

ІГОР МЕДИНСЬКИЙ, начальник міського управління транспорту, комунікацій та зв’язку:

«Але цей маршрут виконує більше таку функцію пікову – пікового режиму, тобто,коли люди їдуть в цей мікрорайон на роботу і коли люди вертаються, а після піку він функціонує по 28 маршруту, тобто це раніше був 28А, сьогодні це є 26. Тобто з 28 і 28А зробили ми три маршрути: 21, 26 і 28».

Нагадаємо, нову маршрутну мережу міське управління транспорту, комунікацій та зв’язку розробило на прохання тернополян.

залишіть коментар