У Тернополі відбулась «Галицька дефіляда»

Автор:     Опубліковано: 22 Червня 2016 о 10:15    835 переглядів

Готували, куштували та брали участь у різноманітних майстер-класах і конкурсах – так відпочивали тернополяни на «Галицькій дефіляді» у парку  імені Тараса Шевченка. За три дні усі охочі мали змогу продегустувати найрізноманітніші страви від місцевих рестораторів.

ІГОР МАМУС, співорганізатор «Галицької дефіляди»:

«Цього року, власне, Зелені свята, на Зелені свята люди гуляють, веселяться, танцюють, співають.  Приїхали дітки з Бережан, будуть відновлювати традиції святкування Зелених свят. В нас сьогодні, як ви зрозуміли, є кулінарне шоу, яке вчора було у вигляді різнотрав’я, дикоростів, сьогодні в нас печеня. Завтра в нас «солодка» неділя». 

Так звана «солодка» неділя – це був конкурсний  день імені Дарії Цвек, де усі охочі мали змогу представити власноруч спечене печиво.

 ІГОР МАМУС, співорганізатор «Галицької дефіляди»:

«Записалося вже в нас 25 людей.  Ми думали, що це не здійсниться, в нас, справді, є господині, вони самі кращі і хочуть поділитися своїми секретами. Умови – це має бути гарне сервірування і смачне печиво і буде переможець, отримає 1000 гривень».

З поміж іншого, на фестивалі був представлений і благодійний арт-проект «Фото патріота». Його організатор Богдан Куліковський розповідає, усі вилучені кошти із зроблених фотографій, цьогоріч підуть на лікування маленького тернополянина з вадою слуху.

БОГДАН КУЛІКОВСЬКИЙ, організатор благодійного арт-проекту «Фото патріота»:

«Фото патріота» загалом в Тернополі третій рік поспіль, до цього збирали для бійців АТО. До нас звернувся батько Тимофійка  Золотого, з проханням допомогти зібрати кошти на операцію і відповідно «Фото патріота» тепер збирає кошти для хлопчика».  Це благодійні внески, тобто скільки людина вважає за потрібне, посприяти благій справі, стільки вона і дає».

Усіх відвідувачів гастрономічного фестивалю на вході  «зустрічав» зелений «Кібер-вуйко», який одраз ж ставав улюбленцем малечі та викликав не меншу цікавість і у дорослих.

 

залишіть коментар